Kampanya Bulucu

Otomatik Fatura Talimatınıza 2500 TL’ye Varan Mil!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Otomatik Fatura Talimatınıza 2500 TL’ye Varan Mil!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanyaya katılım gösterdikten sonra Garanti Bankası siteminde kayıtlı olan kredi kartı üzerinden vereceğiniz her bir yeni otomatik fatura talimatında 500 mil kazanma fırsatını yakalar ve kampanya genelinde toplamda 2500 mil kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin en geç 30 Haziran 2017 saat 23:59’a kadar otomatik fatura talimatı tanımlatmadan önce FATURA yazdıktan sonra 3340’a kısa mesaj atmaları ve Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan kredi kartı üzerinden yeni bir otomatik fatura talimatı vermesi gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Bonus, Flexi, American Express Card, Money Bonus ve Miles and Smiles kredi kartları ile vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatları dahil edilmiştir.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz miller açık statüde ve kullanılabilir olan Miles and Smiles kredi kartınıza 6 Temmuz 2017 tarihinde yüklenecektir.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri vereceği yeni bir otomatik fatura talimatı ile 500 mil kazanabilir ve kampanya kapsamında en fazla 2500 mil kazanabilir. Bununla birlikte verilecek olan otomatik fatura talimatlarının yeni verilmiş olması, hali hazırda var olan bir fatura talimatının iptal edildikten sonra tekrar verilmemesi gerekir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Birden fazla kart üzerinden yeni bir otomatik fatura talimatı vermeniz halinde en çok ve en son talimat vereceğiniz kredi kartına mil yüklenimi gerçekleşir.

Kampanya tarihleri dahilinde iptal edildikten sonra tekrar kredi kartına bağlanacak olan otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya tarihleri dahilinde bir hesap üzerinden verilecek olan otomatik fatura talimatının iptal edildikten sonra kredi kartına bağlanması halinde de mil kazanımı gerçekleşmez.

Kampanya kapsamında elektrik, doğalgaz, su, telefon, ADSL, internet, Dijital TV ve Kablo TV gibi tüm faturalarınızı Garanti Bankası şubeleri üzerinden, Garanti İnternet Şubesini kullanarak, Garanti Paramatiklerine giderek ya da 444 0 333 numaralı Alo Garanti kanallarını arayarak otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz mümkündür.

Garanti Bankası kredi kartları ile Avea, Vodafone, Tukcell, GSM TL Yükleme, TT Net, TEll com – Superonline, KKTC Turkcell, Vodafone Net ve Biri ADSL kurumları haricinde olan kurumlar üzerinden verilecek olan doğalgaz, su, elektrik ve telefon operatörü gibi otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine yapılacak olan ödemenin gerçekleştiği tarihten başlayarak fatura tutarı üzerinden kredi kaynak destekleme fonu ve banka sigorta muamele vergisi hariç olmak üzere aylık %1,84 faiz oranı uygulanacaktır.

Garanti Bankası ve Miles and Smiles önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.