Kampanya Bulucu

Orkidelerde Money Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Orkidelerde Money Kampanyası ile Migros’a ya da Sanal Market’e kayıt edilmiş olan Money Club özellikli kartlar ile ya da Money Bonus kredi kartları ile yapacağınız orkide alışverişlerinde 4 Money hediye kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında yer alan kartlar ile 2 Şubat 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri içinde Migros marketlerinden orkide alışverişinde bulunması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Orkidelerde Money Kampanyası’na katılmak isteyen kişiler var olan üç farklı yolu kullanabilir. Bu yollardan ilki Migros Mobil uygulamasında yer alan karta kampanya ekleme özelliğini kullanmaktan geçmektedir. Bu yollardan ikincisi ise MONEY yazdıktan sonra 5818 numarasına gönderilecek olan kısa mesaj ile kampanyaya katılmaktır. Üçüncü ve son yol ise kampanyaya katılma talebinizi doğrudan Migros marketlerinde çalışmakta olan kasiyerlere bildirmektir.

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kısa mesaj yolunu kullanması halinde atmış oldukları kısa mesaj için ödeyecekleri ücret kullanmakta oldukları GSM operatörü tarifesine göre belirlenecektir.

Kazanılan Money’ler Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya sayesinde kazanacağınız Money’ler iki gün içinde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Money’leri Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Orkidelerde Money Kampanyası ile kazandığınız Money’leri kullanmak için son tarihiniz 30 Haziran 2017’dir. Bu tarihe dek kullanmadığınız Money’ler kartınızdan geri döndürülemez bir şekilde ve kalıcı olarak silinecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Money Bonus kredi kartlarından birini ya da Sanal Market ve Migros’ta kayıt altına alınmış olan Money Club kartlarından birini kampanya koşulları çerçevesinde kullanarak alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya kapsamında bir kişinin en fazla iki kez Money kazanmasına izin verilmektedir.

Kazandığım Money’leri Nerelerde Kullanabilirim?

Orkidelerde Money Kampanyası ile kazanacağınız Money’leri istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde 30 Haziran 2017 tarihine dek kullanabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Money kullanılarak yapılan harcamalara, kullanılan miktarda Money harcama kotasına dahil edilmeyecektir.

Migros tarafından bu kampanya kapsamında toplu bir şekilde satılmak için alınan orkide alımlarının önüne geçebilmek için tek bir fiş üstünden 15 ya da daha üzeri orkide alımlarında Money kazanılmasına izin verilmemiştir.

Eğer sizde bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız kampanya kapsamında yer alan kartları kullanırken bu kartlara ait kişisel bilgilerinizin de doğru ve eksiksiz olduğuna dikkat ederek bilgilerinizi güncelleyiniz. Yanlış ve eksik bilgilere sahip olan bir kart ile bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Migros kampanya koşullarında herhangi bir değişiklik yapma hakkını ve bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.