Kampanya Bulucu

Opmar Optik’te 100 TL’ye Varan Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Opmar Optik’te 100 TL’ye Varan Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Opmar Optik mağazalarına gidilerek Paraf POS cihazları üzerinden tek seferde yapılacak olan ilk 250 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL değerinde Paraf Para ve 500 TL ve üzeri işlemlerde 100 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edecektir!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 12 Haziran ve 12 Ağustos 2017 tarihleri arasında Opmar Optik’ten alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilave olarak herhangi bir şey yapması gerek olmayıp kampanya kapsamında belirtilmiş olan koşulların yerine getirildiği ilk alışverişte Paraf Para ödülünü elde edebilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Paraf, Parafly, ek kartlar ve sanal kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zamana Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz Paraf Para’lar Opmar Optik tarafından POS cihazı üzerinden yapılacak olan gün sonu işleminin ardından kazanım sağlanmış olan işlemin banka sistemine gönderilmesinin ardından bir sonraki gün sistem tarafından otomatik bir şekilde kampanya kapsamında alışveriş yapılmış olan kredi ya da banka kartına yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Para’lar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Paraf Para’ların 14 Eylül 2017 tarihine kadar yalnızca Opmar Optik mağazalarına gidilerek kullanılması gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan Paraf Para’lar 15 Eylül 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olup kampanyaya her bir müşteri en fazla bir kez katılabilecektir. Bununla birlikte kampanya kapsamında yapılacak olan ilk alışverişte ve bir defaya mahsus olmak üzere Paraf Para kazanabileceğiniz için yapmış olduğunuz alışverişin tutarına göre en fazla 50 TL ya da 100 TL değerinde Paraf Para kazanabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para kazanımı için yapılacak olan işlemlerin mutlaka Paraf POS cihazları üzerinden yapılması gerekir.

Business kartlar ve Halk Card’lar kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Paraf Para kazanımı da gerçekleşmez.

Paraf Para transferi Paraf Para kullanımı olarak kabul edilmeyecek ve transfer edilmiş olan Paraf Para’lar geri alınacaktır.

Kampanyaya Opmar Optik resmi internet sitesi olan www.opmaronline.com üzerinden yapılacak olan işlemler de dahil edilmiştir.

Kampanya ile ilgili olan tüm bilgiler müşteriye ait olan kartın üzerinde yer alan slipte yer almakta olup kampanya kapsamında geriye dönük bir şekilde Paraf Para kazanımı gerçekleşmeyecek ve bu konu ile ilgili de herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

Türkiye Halk Bankası ve Opmar Optik önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.