Kampanya Bulucu

Opet’ten Ücretsiz Benzin Kampanyası

Turkcell sarı kutularınızda ki puanlarınız ile anında hem 25 liralık hem de 75 liralık benzin almak ister misiniz? Turkcell opet benzin kampanyası ile sizlere tanınan puan hakları karşısında isterseniz  1750 puana anında 25 lira Opet benzin çeki ya da dilerseniz 6.000 bin puana 75 liralık benzin bedava alabilirsiniz.

6000 bin puanınız yoksa üzülmeyin. Turkcell sarı kutu size avans veriyor ve bu puanı toplayarak benzinleri almanızı sağlıyorlar. Avans sarı puan kullanarak 12 ay boyunca Turkcell de kalma sözü vermiş oluyorsunuz. Sonrası ise oldukça kolay. Opet kartınıza tanımlattıracağınız hediye çekleriniz ile dilediğiniz Opet’ten ücretsiz benzin kampanyasını kullanmış oluyorsunuz. İlk önce 25 liralık hediye çekini alınız ve daha sonra avansta kullanarak 75 liralık benzini alıp toplamda 100 liralık benzin alma hakkını kazanabilirsiniz.

Kampanya detayları

Sarı Kutu üyesi iseniz, Sarı Puanlarınızla bu hediyeyi almak için “Hemen Al” linkine tıklayabilir veya dilediğiniz zaman SK22 yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
Henüz Sarı Kutu üyesi değilseniz, SK22 yazıp 2222’ye göndererek hem bu hediyeyi seçebilir hem de Sarı Kutu’ya üye olabilirsiniz. Programa katılım ücreti bir kereye mahsus 0,40 TL (KDV ve ÖİV dahil)’dir. Sonrasındaki hediye seçimleri ücretsizdir.
Bu hediyeyi Turkcellde 12 ay kalma sözü ile alabilirsiniz. Taahhüdünüzü onaylamak için “Hemen Al” linkine tıkladıktan sonra açılacak ekranda yer alan “Ön Bilgilendirme Metnini Okudum” alanını işaretlemeniz yeterlidir.
12 aydan önce Turkcellden ayrılmanız halinde cayma bedeli vergiler dahil 70,50 TL olarak son faturanıza yansıyacaktır.
Hediye yakıtınızı kullanabilmeniz için BP Club Card’ınızın olması gerekmektedir.
Yakıt kullanmaya başlamak için cep telefonunuza gelecek mesaja, BP yazıp boşluk bıraktıktan sonra 16 haneli BP Club kart numaranızı yazarak ücretsiz cevap vermeniz yeterlidir.
Hediye yakıtınız, ilgili BP Club Card numarasına 75 TL değerinde BP Club Puan olarak yüklenecek ve bilgilendirme mesajının ardından ilk yakıt alımında kullanılabilecektir.
BP Club kartınız ile BP-Turkcell Sarı Kutu kampanyasına katılan istasyonlardan yapacağınız ilk alımda 75 TL değerinde yakıt hediyenizi kullanabilirsiniz.
Kampanyaya katılan istasyonlarda geçerlidir. BP Taşıtmatik kullanıcıları faydalanamaz.
Hediye çekinizi kullanabilmeniz için, hediye çekinizi kullanacağınız tarihte hattınıza ait Turkcell aboneliğinizin devam ediyor olması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.