Kampanya Bulucu

Opet’ten Maximum Kart Sahiplerine 20 TL Maxipuan!

Sürekli akaryakıt harcamaları yapıyorsanız, artık bu harcamalardan biraz kazançlı çıkmanızın vakti geldi. Şimdi Maximum kart ile anlaşmalı Opet istasyonlarından yakıt harcaması yaparak 20 Maxipuan kazanabilirsiniz. Yani Opet kampanyaları ile akaryakıt harcaması yaptıkça kazançlı çıkabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında anlaşmalı Opet-Sunset akaryakıt istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yaparsanız, yine sadece Opet istasyonlarında geçerli olacak 20 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Maximum kredi kartına sahip olan herkes faydalanabilir. Müşteriler ödemelerini bu kredi kartından ve İş Bankası Maximum özellikli POS cihazından yapılması gerekiyor. Sadece bu harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilebilir. Ayrıca ilk harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya www.maximum.com.tr adresinde ki kampanyanın ilanı sayfasının üst köşesinde bulunan “katıl” butonuna tıklayarak, ya da kısa mesaj göndererek kayıt olabilirsiniz. Kısa mesaj ile kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunun mesaj bölümüne OPET yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

1 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 15 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyenler bu tarihler arasında hem kayıt yaptırmalı, hem de 4 defa farklı günlerde ve 75 TL ya da daha üzeri akaryakıt harcaması yapmalılardır. Kazandığınız Maxipuanlar 7 iş günü içerisinde kartınızın hesabına yansıyacak ve size bilgilendirme mesajı gelecektir. Kazandığınız maxipuanları 5 Ağustos 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.