Kampanya Bulucu

Opet’te Şeker Bonus’tan 40 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Opet’te Şeker Bonus’tan 40 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Şeker Bonus kredi kartını kullanarak Bonus üyesi iş yeri olan Opet akaryakıt istasyonlarına giderek farklı günlerde yapılacak olan 4 farklı 100 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alışverişinin sonunda kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihler arasında yine aynı şekilde Bonus üyesi iş yeri olan Opet akaryakıt istasyonlarına giderek alışveriş yapacak olan kişiler toplamda 40 TL değerinde indirim kazama fırsatını elde etmiş olacak!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Temmuz ve 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi iş yeri olan Opet akaryakıt istasyonlarına giderek otogaz ya da akaryakıt alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcamadan yapmadan önce kampanya kapsamında harcama yapılacak olan kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan OPET yazdıktan sonra 7353’e kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanya kapsamında atılacak olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj ile ücretlendirilirsiniz. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan bu mesajların banka sistemine ulaşmasının ardından yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.

Kazandığım İndirim Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan indirim 21 Ağustos ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi iş yeri olan Opet akaryakıt istasyonlarına gidilerek yapılacak ola alışverişlerde kullanılabilir hale gelecek ve indirim harcama yapılmış olan kredi kartının ekstresine yansır. Bu tarihler arasında Bonus üyesi iş yeri olan Opet akaryakıt istasyonlarına giderek otogaz ya da akaryakıt alışverişi yapmamış olan kişilerin kampanya kapsamında kullanmış oldukları kredi kartı üzerinden kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde indirim hakları tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olup her bir kart sahibi kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL değerinde indirim kazanma fırsatını elde edecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinin Bonus üyesi iş yeri olan Opet akaryakıt istasyonlarından yapılması gerekir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri birden fazla alışverişten yalnızca ilki kampanyaya dahil edilir.

Bu kampanya farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinde geçerli olur.

Kampanyaya dahil edilmiş olan Opet iş yeri listesine Bonus resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Taksitli işlemler, vadeli taksit işlemleri ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Sanal POS cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler ve sanal kart kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bonus kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, fatura ödemeleri ve otomatik ödeme talimatları dahil edilmemiştir.

Şekerbank ve Opet önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları koşulların bir kısmını ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.