Kampanya Bulucu

Opet’te Harcadıkça Harf Topla, Akaryakıt Kazan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Opet akaryakıt kampanyasına katılarak Opet kart veya cep telefonu ile yapacağınız alışverişlerde puan kazanın. Tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişlerde bir harf toplayın, OPET kelimesini tamamladığınızda ise 20 lira değerinde Yakıt Puan kazanın.

Puanlarınızı ise sisteme dahil olan cep telefonunuz ya da kart numaranızı söyleyerek harcayın. İsterseniz “Cepten Tanıma” uygulaması üzerinden kullanarak da kampanya puanlarınızı harcayabilirsiniz. Cep telefonu ile kazanılan puanlarınızı “Cepten Tanıma” özelliğini kullanarak harcamanız için market görevlisine numaranızı söylemeniz yeterli.  Opet kartla puan kazandıysanız kart ile eşleşen cep numaranız ile “Cepten Tanıma” uygulamasıyla ya da kartınızla puanlarınızı harcayabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Opet’te Harcadıkça Harf Topla, Akaryakıt Kazan kampanyasına başvurmak için  kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler 30 Kasım 2016’ya kadar TOPLA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra OPET kart ya da cep telefonu numaralarını 6738’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için Opet kart numaranızın veya cep telefonu numaranızın Paro sisteminde kaydı olması gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Opet’te Harcadıkça Harf Topla, Akaryakıt Kazan kampanyası 5 Kasım – 5 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya son katılım tarihi 5 Aralık olacak, Opet tarafından uzatılmadıkça kampanya devam etmeyecektir.

Kampanya Şartları Nelerdir?

Yakıt puanların son kullanım tarihi 31 Aralık 2016’dır.

Yakıt puanların harcanması için Opet kart ya da cep telefonu numaranızın Paro sisteminde kaydı olması gerekmektedir.

Kampanya sadece benzin ve motorin alımlarında geçerlidir.

Kampanyadan puan kazanmanız için tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Opet kampanyayı durdurma, iptal etme ve değiştirme hakkına sahiptir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.