Kampanya Bulucu

Opet’te 50 TL’ye Varan Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Opet’te 50 TL’ye Varan Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Bonus üyesi olan Opet akaryakıt istasyonlarına giderek farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 100 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt harcamasını Garanti Bankası POS cihazını kullanarak yapmanız halinde kampanyaya kısa mesaj yolunu kullanarak katılmışsanız 40 TL değerinde, Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katıldıysanız 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Temmuz ve 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet akaryakıt istasyonlarından akaryakıt ya da otogaz harcaması yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Garanti Bankası müşterilerinin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce banka sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden OPET yazdıktan sonra 3340’a kısa mesaj atması gerekir. bununla birlikte kullanılabilecek bir diğer yol olan Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirdikten sonra ilgili kampanya sayfasına gelerek Hemen Katıl butonuna basabilirsiniz.  Kampanya kapsamında atılacak olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj ile ücretlendirilirsiniz. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan bu mesajların banka sistemine ulaşmasının ardından yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Bonus, Money, Flexi, Paracard ve PTT Bonus haricinde diğer banka Bonus kartları ile, Easy ve Bonus Business kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Diğer Kartlar İle Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya diğer kartları kullanarak katılmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden öncelikle OPET yazmaları ve daha sonra;

Deniz Bonus kart sahiplerinin 3280’e,

Türkiye Ekonomi Bankası Bonus kart sahiplerinin 4616’ya,

Şeker Bonus kart sahiplerinin 7353’e,

ING Bonus kart sahiplerinin 2205’e,

Türkiye Finans Happy Card kart sahiplerinin bir adet boşluk bıraktıktan sonra kartlarına ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 2442’ye,

Burgan bonus kart sahiplerinin 8222’ye,

Abank Bonus kart sahiplerinin 4055’e,

ICBC Turkey Bonus kart sahiplerinin ise 0532 752 44 04’e kısa mesaj göndermesi gerekir.

Fibabanka Bonus ve PTT Bonus kart sahiplerinin kısa mesaj ile katılım göstermesine gerek yoktur.

Bununla birlikte Bonus Genç Card, Bonus Flexi ve Flexi kart sahiplerinin EVET OPET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 3340’a kısa mesaj göndermesi ya da Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya dahil olması gerekir. Bu kartlar için kampanyaya katılım bedeli ise 4,99 TL olarak belirlenmiştir.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Bonuslar 21 Ağustos ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihe dek kullanılmamış olan Bonuslar 1 Eylül 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır. Kampanyaya katılmış olan diğer banka Bonus kartları ise bu tarihler arasında yapacakları harcamalarda indirim alacak ve bu indirimler harcama yapmış oldukları kredi kartının ekstresine yansıyacaktır.

Kazandığım Bonusları Nerede Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Bonusları Bonus üyesi olan Opet akaryakıt istasyonlarına giderek otogaz ya da akaryakıt alımlarında kullanmanız gerekir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olup her bir kart sahibi bazı istisnalar haricinde kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecektir. Kampanyaya kısa mesaj yolunu kullanarak katılacak olan kişiler kampanya kapsamında en fazla 40 TL değerinde, Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılan kişiler ise kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Bonus kazanabilecektir. Birden fazla Easy ya da Bonus Business kartına sahip olan kişilerin sahip oldukları tüm kartları kullanarak kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sisteminde kayıtlı olan numarası üzerinden başvuruda bulunması gerekir. Kampanyaya dahil edilmiş olan Garanti Bonus ve diğer bankalara ait olan bonus kartları ve Money kart sahipleri Flexi Card ile kampanyaya Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden bir defa daha katılarak en fazla 50 TL değerinde ikinci kez Bonus kazanabilme fırsatını elde eder.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri birden fazla alışverişten yalnızca ilki kampanyaya dahil edilir.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan ödül tutarı bilgisine ilgili kart ile Opet akaryakıt istasyonlarına giderek Garanti POS cihazları üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Kampanyaya Deniz Bonus Business, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Business, Burgan Bonus Business ve Miles and Smiles kredi kartları ile yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya taksitli işlemler, vadeli taksit işlemleri, sanal pos cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler, sanal kart kullanılarak yapılacak olan ödemeler ve mail order işlemleri dahile edilmemiştir.

Bonus puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bonus net bankalarına ilişkin bireysel ya da ticari kart katılım bilgilerine ulaşmak için Bonus resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden yalnızca şahıs şirketi sahibi olan kişilerin ticari kartları ile katılması mümkün olup, tüzel müşterilerin kullanabilecekleri tek yöntem kısa mesaj yolunu kullanmak olacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Garanti Bankası POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Kampanyaya dahil edilmiş olan Opet iş yeri listesine Bonus resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Garanti Bankası ve diğer bankalar ile Opet önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları koşullarrın bir kısmını ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.