Kampanya Bulucu

Opet’lilere Arçelik’te İndirimli Fiyatlar

Opet yakıt istasyonlarını kullananlar artık bir ayrıcalığı daha elde edebiliyorlar. Bu ayrıcalık Arçelik’ten alınacak ürünlerde belirli indirimler. Bunun için Opet üyesi ve kartının olması gerekiyor. Opet kartı olmayanlar veya kartının aktivasyonunu yaptırmayanlar bu kampanyadan yararlanamayacak.

Kampanya sadece 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli. Bu tarihler arasında Opet kartınızla anlaşmalı Arçelik Mağazalarına gitmiş olduğunuz zaman alacağınız ürünlerde belirli oranlarda indirimler kazanıyorsunuz. Bu kampanya sadece beş farklı üründe, farklı oranlarla geçerli olabilecek. Kampanya kapsamında sadece Tost makinesi, buharlı kırışık giderici, elektrikli süpürge ve 2 farklı çamaşır makinesinden indirimli faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca kampanya sadece bir ürün için ve bir kereliğine geçerli olacak. Bunun yanında da toptan alımlarda vs. geçerli olmayacak.

Mağazalarda ki stoklarla sınırlı olan bu kampanya standart perakende satış fiyatları üzerinden indirim uygulanacağı için her mağaza da aynı tutar olacaktır. Kampanya kapsamında alabileceğiniz ürünler kodları ile birlikte aşağıda ki detaylarda yer almaktadır.

Opet Arçelik

Opet Arçelik İndirim Kampanyasının detayları şu şekilde:

Kampanya 1 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Arçelik yetkili satıcılarında belirli ürünlerde geçerlidir.
Kampanyaya dahil ürünler;

 

Ürün Arçelik
Model İndirim Oranı
Tost Makinesi K 2367 TG 30%
Buharlı Kırışık Giderici K 4259 27%
Elektrikli Süpürge S 4212 21%
Çamaşır Makinesi 7103 HE 13%
Çamaşır Makinesi 7103 CMK 13%

 

Her Opet Kart sahibinin en fazla 1’er adet kampanya ürününü indirimli alma hakkı vardır. Kampanyadan faydalanabilmek için kullanılan Opet Kart’ın aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya tavsiye edilen perakende peşin fiyatlar üzerinden geçerlidir. Opet ve Arçelik kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Arçelik yetkili satıcıları için www.arcelik.com.tr adresinden, kampanya koşulları için www.opet.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.