Opet Yolculuk Nereye Hediye Akaryakıt Kampanyası | Kampanya Bulucu

Opet Yolculuk Nereye Hediye Akaryakıt Kampanyası

Opet Yolculuk Nereye Hediye Akaryakıt Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Cıvıl cıvıl kuş sesleriyle uyanacağınız Aksaray-Ihlara Vadisi’ne mi gitmek istersiniz yoksa doğayla iç içe olacağınız buz gibi akan hırçın sularıyla Artvin-Karagöl’ü mü? Hafta sonu planı ne yapsam diyor ancak bir türlü karar veremiyorsanız Opet’in size şahane önerileri var. Gerek manzarasıyla gerekse de muhteşem doğasıyla Türkiye’yi köşe bucak gezme niyetinde olanlara Opet hem öneri sunuyor hem de akaryakıt hediye ediyor. Hem de tam 1000 kişiye 50 TL değerinde akaryakıt!

Üstelik kampanyaya dahil olmak da çok kolay. Detayları öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin!


Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Hemen www.opet.com.tr/yolculuknereye adresindeki formu doldurup çekilişe katılmanız yeterli. Opet akaryakıt hediyenizi alıp yolunuza hediyenizle devam edin. www.opet.com.tr/yolculuknereye sayfasından yolculuk önerinizi alarak formu eksiksiz doldurun ve akaryakıtı alarak önerinizi gerçekleştirin. Dilerseniz formu doldurmadan önce çıkan öneriyi sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Opet Yolculuk Nereye Hediye Akaryakıt Kampanyası 5 Aralık 2016’ya kadar geçerlidir. 5 Aralık 2016’ya kadar çekilişe katılarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanya çekilişi ise  12 Aralık 2016 Pazartesi günü Saat 11:00’de açıklanacaktır. Kazananlar ise www.opet.com.tr/yolculuknereye sayfasında 13 Aralık 2016 tarihinde açıklanacaktır. Kazanılan 50 TL 72 saat içerisinde kampanyaya kayıtlı olan cep telefonu numarasına yüklenecektir.

Kampanyanın Şartları Neler?

Kullanıcılar cep telefonlarını kampanya formuna girdikten sonra telefonlarına doğrulama kodu gelecektir. Bu doğrulama kodunun ilgili yere yazılması gerekmektedir.

Kampanyaya bir müşteri sadece 1 kez katılabilir.

Kampanyaya katılım için mail ve telefon numarasının geçerli olması gerekmektedir.

13 Ocak 2017 tarihine kadar kullanılmayan puanlar silinecektir.

Kazanılan ödüller başkasına devredilemez.

 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ