Kampanya Bulucu

Opet Wordcard’tan E-Ticarete Sektör Kampanyası

Opet kampanyaları ile Wordcard kampanyalarını birleştiren bir kart olarak doğan Opet Wordcard, sadece e-ticaret ile yapılacak alışverişleri kapsayan bir kampanya başlattı. Bu kampanyada 500 TL’lik harcama için 50 TL yakıt puan, 1.000 TL’lik harcama için ise 100 TL’lik yakıt puan kazanabiliyorsunuz.

Kampanya 9 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanya sadece Yapı Kredi Word üye işyerleri olan e-ticaret siteleri ile sınırlı tutulmuştur. Kampanya kurgusuna göre yakıt puanı kazanabilmeniz için gerekli harcamayı 1 kerede yapmanız gerekmektedir. Ayrı yapılan harcamaların toplamı, kampanya açısından bir şey ifade etmeyecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt mesajı göndermek zorundadır. Kayıt yaptırmadan yapılan alışverişler herhangi bir puan kazandırmayacaktır. Kayıt için telefonların mesaj bölümüne KATIL yazıp, bir boşluk bırakıp, kart üzerinde yazan müşteri numarasınız yazıp 4454’e göndermelidir. Kampanya müşteri bazında olduğu için, her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir.

Opet WorldCard 100 TL İndirim

Opet Wordcard E-Ticaret Kampanyasının detayları şu şekildedir:
9 Şubat – 9 Mart 2015 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi e-ticaret sektöründeki belirli işyerlerinde tek seferde yapılacak 500 TL ile 1000 TL arası harcamalarda 50 TL, 1000 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin KATIL yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’E SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir. Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahil olup, puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Kazanılan yakıt puanlar 19 Mart 2015 tarihine kadar Opet Worldcard’lara yüklenecektir. Kampanyadan kazanılacak yakıt puanlar için son kullanım tarihi 8 Nisan 2015’tir. Kullanılmayan yakıt puanlar 9 Nisan 2015 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard’ın kullanıma açık olması gerekmektedir. Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyanın geçerli olduğu belirliişyerleri listesi için tıklayınız.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.