Kampanya Bulucu

Opet ve Sunpet İstasyonlarında 30 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Opet ve Sunpet İstasyonlarında 30 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihler dahilinde World üyesi iş yeri olan Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde bulunacak olan kişiler kampanya kapsamında belirtilmiş olan tarihler arasında yine World üyesi iş yeri olan Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yapılması halinde kullanabilecekleri 30 TL değerinde indirim kazanma fırsatını elde etmiş olur!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 16 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında World üyesi iş yeri olan Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlardan alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaya dahil olabilmeleri için hem banka sisteminde kayıtlı olan hem de kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden AKARYAKIT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 6635’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanılmakta olan GSM operatörleri tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilirsiniz. Kısa mesaj ile kampanyaya katılmak için son tarih 30 Haziran 2017 tarihi olarak belirlenmiş bulunuyor.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard kullanarak yapılacak olan akaryakıt işlemleri dahil edilmiştir.

Kazandığım Ekstre İndirimi Ne Zaman Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında koşulların yerine getirilmesi halinde kazanılacak olan 30 TL indirimi, 1 Temmuz ve 10 Temmuz 2017 tarihleri arasında World üyesi iş yeri olan Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından 30 TL değerinde akaryakıt alışverişi yaparak kullanmanız gerekmekte olup bu tarihler içinde kullanılmayan indirim fırsatı kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kaybolacaktır.

Kazandığım Ekstre İndirimler Kartıma Ne Zaman Yansıyacak?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan ekstre indirimleri kampanya kapsamında kullanılmış olan bireysel kredi kartına 20 Temmuz 2017 tarihinde yansır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kredi kart bazında değil müşteri bazında gerçekleştirilmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defaya mahsus olmak üzere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde indirim kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde indirim kazanımı geçerliliğini yitirir.

Kampanyaya Business Card ve Bankomat kartlar kullanılarak yapılacak olan akaryakıt alışverişleri dahil edilmemiştir.

World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya yalnızca Opet ve Sunpet markan tanımlı olan Yapı Kredi World üyesi iş yeri olan yerlerden yapılacak olan akaryakıt alımları dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışveriş işlemlerinin anlaşmalı olan World POS cihazları üzerinden yapılması gerekir.

Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Opet ve Sunpet önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş oldukları koşulların belirli bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.