Kampanya Bulucu

Opet Trafik Dedektiflerine Arçelik ve Beko Mağazalarında İndirim

Opet, Trafik kurallarına saygılı ve bilinçli kuşaklar yetiştirmek için bir kampanya başlatmıştı; Opet Trafik Dedektifleri. Bu kampanya Türkiye’nin geleceğine yapılan önemli yatırımlardan biri olarak görülüyor. Yine buna bağlı olarak başlatılan kampanya da Opet Trafik Dedektifleri  sadece kimliklerini göstererek Beko ve Arçelik mağazalarında ki Grundig markalı bazı ürünleri indirimli olarak alabilecekler. Özellikle ses ve kamera grubu teknoloji aletlerinde geçerli olan bu indirim yüzde 39’a kadar çıkıyor. Bunun için sadece Trafik Dedektifi kimliğini göstermeniz yeterli olacak.

30 Kasım’a kadar geçerli olacak bu kampanya da kredi kartı, nakit, peşin, taksitli alışverişlerin hepsi geçerli olacak. Yapılan indirim kimlik kartınıza tanımlanacak. Bu kampanya başka bir indirim kampanyası ile birleştirilemez. Ayrıca puan ile alınan ürünler, iade edilen ürünler vs. kampanyadan yararlanamayacaklar.

Bu kampanya anlaşmalı Beko ve Arçelik mağazalarında ki sadece bazı ürünlerde geçerli. 30 Kasım’a kadar Opet Trafik Dedektifi kimliğinizle giderek istediğiniz zaman bu kampanyadan yararlanabileceksiniz. Kampanyalı ürünlerin her birinden en fazla bir adet alabilme şansınız var. Ayrıca kampanya kapsamında indirimli olarak verilecek bu ürünler stoklarla sınırlı. Yani, kampanya süresi bitmeden bazı ürünler tükenebilir. Bunun içinde hızlı davranmak gerekir. Ayrıca Arçelik, Opet veBeko mağazalarından biri bu kampanyayı bitirebilir, kapsamını değiştirebilir ve farklı değişiklikler yapabilir.

Opet Trafik Dedektiflerine İndirim Kampanyasının Detayları:

1 Ekim – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında tüm Arçelik   ve Beko mağazalarında geçerli olan ‘Trafik Dedektifleri’ ne özel kampanyada ses ve kamera grubu Grundig ürünlerinde cazip indirimler ‘Trafik Dedektifleri’ ni bekliyor.

Trafik Dedektifleri, kimlik kartları ile faydalanabilecekleri indirimlerden; peşin, kredi kartından nakit çekim veya taksitli alışverişlerde yararlanabilecek. Her ürün için belirlenen indirim oranları müşterinin Trafik Dedektifi kimlik kartına tanımlanacak.   Mail order, puan ile yapılan alışverişler ve iade yapılan işlemler ise kampanyaya dahil olmayacaktır.

Kampanya 1 Ekim  – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan kampanyaya katılan Arçelik ve Beko mağazalarında belirli ürünlerde geçerlidir. Trafik Dedektifi Kimlik Kartı sahiplerinin her kampanya ürününü en fazla 1 adet  indirimli alma hakkı vardır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır Opet, Arçelik ve Beko kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Arçelik mağazaları için www.arcelik.com.tr adresinden,  Beko mağazaları için www.beko.com.tr,  kampanya koşulları için www.opet.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

İndirim oranları:

 

Grundig
Ürün Model İndirim Oranı
Hoparlör, Bluetooth GSB 1000 39%
Alarm Saatli Radyo SC 395 Q 38%
Alarm Saatli Docking Radyo SC 930 iP 29%
Dijital Video Kamera GVC 210 26%
Radyo CD Çalar RCD 1445 USB Gri, Siyah, Pembe, Mavi, Sarı 25%
Alarm Saatli Radyo SC 660 PLL 25%
MP3 Çalar Mpaxx 940 Beyaz 24%
MP4/MP3 Çalar MPixx 1200 Siyah, Beyaz 21%
Masa Radyosu TR 1200 Siyah, Beyaz 20%
İnternet Radyo Cosmopolit 3F WEB iP 19%
Taşınabilir Radyo Music 61 Beyaz 13%

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.