Kampanya Bulucu

Opet Kartlılara Autoclub’tan Tertemiz İndirim

Akaryakıt istasyonlarının kurmuş oldukları kulüp ve üyelikler sadece akaryakıt konusunda değil, birçok farklı alanda da avantaj sağlıyor. Şimdi Opet kampanyaları ile aracınızı temizletirken ve sterilize ederken de birçok indirim ve fırsattan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Autoclub kampanyaları ile herhangi bir Autoclub bayilerine giderek detaylı iç temizlik ve sterilizasyon hizmeti almış olduğunuzda eğer Opet Kart’ınız var ise normalde 450 TL olan bu hizmet için sadece 299 TL ödersiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya Opet Kart’a sahip olan tüm müşteriler için geçerlidir. İsteyen müşteriler sadece bu kartlarını göstererek kampanyaya katılabilirler. Kampanya sadece binek araçlar için geçerli olacaktır. Diğer araçların hiçbirisi bu kampanya kapsamında olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmaya ya da SMS göndermeye gerek yok. Herhangi bir Autoclub bayisine gidip Opet Kart’ınızı göstererek bu kampanyadan yararlanmayı talep edebilirsiniz. Üstelik kampanya süresi boyunca bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

18 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 18 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında bayie giderek gerekli hizmeti satın alması yeterli olacaktır. Kampanya boyunca aynı Opet kart ile bu kampanyadan istediğini kadar yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Yararlanabilme Koşulları Nelerdir?

Bu kampanya herhangi bir başka kampanya ile birleştirebilme şansınız bulunmamaktadır. Hem opet, hem de Autoclub istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir. Kampanya ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız www.opet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Eğer size en yakın Autoclub bayisine ulaşmak istiyorsanız bunu da www.autoclub.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.