Kampanya Bulucu

Opet Kartınız İle kliksa.com’da 50 TL İndirim

Opet Kart, kampanyaları ile birlikte avantajlar sunmaya hala devam ediyor. Son kampanyası ile birlikte birçok kişinin kredi kartlarından alışık olduğu bir kampanyaya imza atıyor. Bu kampanya, Opet Kart sahibi olanların www.kliksa.com internet adresinden 750 TL ve daha üzerinde yapmış olduğu alışverişlerde geçerli olacak ve toplam tutar üzerinden 50 TL İndirim sağlanacaktır.

Bu indirimden siz de faydalanmak istiyorsanız öncelikle bir Opet Kart sahibi olmalısınız. Eğer opet Kartınız var ise, işe kliksa.com adresine üye olarak başlayabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Bu kayıt, mesaj yolu ile yapılmalıdır. Telefonlarınızın mesaj bölümüne “Kliksa” yazıp, daha sonra bir boşluk bırakıp Opet Kart numaranızı yazarak 6738’e mesaj göndermeniz gerekir. Daha sonra bu mesajı göndermiş olduğunuz telefon numarasına 50 TL indirimden faydalanabileceğiniz bir kampanya kodu gönderilecektir. Bu kampanya kodunu alışveriş yaptıktan sonra ödeme ekranına girerek indirimden anında faydalanabilirsiniz.

opet kliksa

30 Kasım 2014 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyadan her Opet Kart ve telefon numarası sadece bir kere yararlanabilir. Kampanya kapsamı iki türlü alışveriş kategorisinin dışında her ürünü kapsar. Bu kategoriler bebek bezi ve altın kategorileridir. Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz mesajlar standart mesaj ücretine tabidir. Opet Kliksa.com kampanyasından faydalanmak için Opet İstasyonlarından Opet Karta başvurarak, kampanyaya kolayca katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.