Kampanya Bulucu

Opet Karta Özel Kliksa.com’da 25 TL İndirim

Opet Kart, sadece yakıt alışverişleri için kullanılıyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Opet ile anlaşmalı ortak kampanya düzenleyen tüm firma ve kurumlarda da avantajlardan yararlanabilirsiniz. Şimdi Opet kampanyaları ile Kliksa.com’dan yapacağınız alışverişlerde 25 TL indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Kliksa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Kliksa.com’dan 150 TL veya daha üzeri tutarda alışveriş yapan Opet Kart sahipleri 25 TL indirim hakkı kazanıyor. Bu kampanya ile Opet kart sahipleri indirimli olarak alışveriş yapabilme şansına sahip olacaklar.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Opet Kart sahiplerinin katılımına açıktır. Eğer bu karta sahip değilseniz en yakın Opet İstasyonuna giderek bu kartı temin edebilirsiniz. Kampanyaya katılım SMS yolu ile alınacak olan şifre vasıtası ile geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne KLİKSA yazıp, bir boşluk bırakıp Opet Kart numarasını yazarak 6738’e göndermeniz gerekecektir. Gelen onay mesajı ile birlikte size bir şifre iletilecektir. Şifreyi kampanya tarihleri içerisinde yapacağınız 150 TL alışverişte ilgili alana şifreyi yazarak indirimden anında faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Kasım tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 10 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında şifrelerini almalı ve kullanmalılardır. Kampanya ve şifre kampanya tarihleri dışında geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri içerisinde sadece bir defa şifre alabilirsiniz. Alınan şifreler ise sadece bir defa kullanılabilir. Kampanya kart ve numara bazında olduğu için her kart ve cep telefonu numarası bu kampanyadan bir defa yararlanacaktır. Hem Kliksa.com, hem de Opet bu kampanyayı bitirme ya da koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.