Kampanya Bulucu

Opet ile Mobil Ödeme Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Opet ile Mobil Ödeme Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanyanın sona ereceği güne dek Opet mobil ödeme sistemine dahil edilmiş olan istasyonlara giderek Opet Mobil Uygulamasını akıllı cep telefonlarınıza indirdikten sonra Opet Mobil Ödeme ile birlikte 300 TL’ye kadar yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde %5 oranında Yakıt Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 30 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Mobil Ödeme Sistemine kayıtlı olan Opet akaryakıt istasyonlarından akaryakıt alışverişinde bulunması gerekir.

Mobil Ödeme Sistemine Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, Opet istasyonlarında Opet Mobil Ödeme sistemini kullanabilmeleri için ilk olarak Opet Mobil uygulamasını akıllı cep telefonu ya da diğer cihazlarına indirmeleri ve Mobil Ödeme Sistemine kayıt olmaları gerekir. Opet Mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme kayıt ekranının görülebilmesi için ilk olarak uygulamaya giriş yapılması gerekir. Aktif Opet Kartı ya da aktive edilmiş bir cep telefonu numarası olan kişilerin cep telefonu ya da kart bilgilerini kullanarak Opet Mobil Uygulamasını giriş yapmaları gerekecektir. Opet Kart’ı ya da aktive edilmiş bir cep telefonu numarası olmayan kişiler Opet Mobil uygulaması üzerinde yer alan mobil ödeme kayıt ekranı üzerinden yeni üyelik butonuna tıklamalıdır. Bu butona tıklayan kişiler üye olduktan sonra uygulamaya giriş yapabilecektir. Daha sonra mobil ödeme kayıt ekranı üzerinden Mobil Ödeme Sistemine kayıt olmanız mümkündür. Uygulama içerisinde yer alan mobil ödeme kayıt sayfasına T. C. kimlik numaranızı, kredi kartı numaranızın ilk 6 ve son 4 hanesini ve plaka bilgilerinizi girmeniz gerekir. Kayıt işleminin sona erebilmesi için ise hüküm ve koşulları okuduktan sonra onaylamanız ve kişisel verilerinizin işlenmesi adına izin vermeniz gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yukarıda bahsi geçen adımları takip ettikten sonra kampanyadan faydalanabilmek adına akaryakıt alım sırasında Opet istasyonlarında yer alan pompa görevlisine akaryakıt dolumunu başlatmadan önce ödemenizi mobil ödeme üzerinden gerçekleştireceğinizi belirtmeniz gerekiyor. Akaryakıt dolum işlemi sona erdikten sonra ödemeniz gereken tutarı onaylamak için cep telefonunuza gönderilecek olan bildirimi onaylamanız gerekir. onaylamak için onay butonuna basmanız gerekiyor. Daha sonra ise banka tarafından size gönderilecek olan tek kullanımlık şifreyi mobil uygulama üzerinde yer alan ilgili ekrana girmeniz gerekir. Eğer mobil uygulama üzerinden mobil ödeme işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirirseniz MOBİL ÖDEME BAŞARI İLE TAMAMLANDI yazısı ekranınızda çıkacaktır.

Yakıt Puanlarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılan Yakıt Puanları 31 Temmuz 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış tüm Yakıt Puanlar Opet Kartınızdan kalıcı ver geri döndürülemez bir şekilde 1 Ağustos 2017 tarihinde geri alınır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Opet Petrolcülük Anonim Şirketine ait olan bu kampanya Mobil Ödeme Kampanyası sistemine dahil edilmiş olan tüm Opet istasyonlarında geçerli olacaktır. Mobil Ödeme sistemine kayıt edilmiş olan tüm Opet istasyonlarını ve kampanya ile ilgili olarak tüm detaylı bilgilere Opet resmi internet sitesi ya da Opet Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 67 38 numarası üzerinden öğrenmeniz mümkündür.

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Yakıt Puanları mobil uygulama üzerinden anında görebilmeniz mümkündür.

Sisteme kayıt edilmiş olan Opet istasyonlarında yalnızca Mobil Ödeme kayıt işlemleri sırasında belirtmiş olduğunuz plaka ile mobil ödeme işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Mobil ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmek isteyen kişilerin akaryakıt alımını gerçekleştirmeden önce yazar kasaya girilecek olan plaka bilgisinin doğru olup olmadığını kontrol etmesinde fayda vardır.

Opet Petrolcülük Anonim Şirketi önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.