Kampanya Bulucu

Opel Finans Sistemi ile Ödeme Koşullarınızı Siz Belirleyerek Araç Alın

Eğer Opel marka bir araç almayı planlıyorsanız, oldukça avantajlı bir uygulama hakkında bilgi almalısınız. Bu uygulama Opel Finans Sistemi. Opel Finans sistemi ile kendi ödeme koşullarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Opel Finans Sistemi ile bayilerden hiç çıkmadan, hayat sigortası vs. yaptırmadan ve ödeme koşullarınızı kendiniz belirleyerek kredi çekerek bir araç alabilirsiniz. Yani geri ödemelerin miktarını da düzenini de siz belirliyorsunuz. Bundan faydalanmak için yapmanız gereken şey oldukça basit; Opel yetkili satış bayilerine giderek bir aracı beğeniyorsunuz. Gerekli kredi işlemlerinin hepsini satış temsilcisi sizin adınıza yürütecektir. Sizin yapmanız gereken tek şey ise kendi mali durumunuza göre ödeme koşullarını ayarlamak. Aracın satın alım işlemi siz bayiinin içinden çıkmadan başlar ve biter. Çekeceğiniz kredinin tutarını, 48 aya kadar istediğiniz şekilde vadeleri ayarlamanız ve cazip faiz oranları ile ödeme koşullarını belirlemelisiniz.

Opel Finans Sistemi

Opel Finans Sistemi Uygulamasının Detayları şu şekilde:

Opel Finans Sistemi (OFS) ile ödemelerinizi kendinize göre şekillendirebileceğiniz; bayiden çıkmadan, hayat sigortası yaptırmadan kolaylıkla alabileceğiniz, harika bir kredi imkânı sunuyoruz. Üstelik geri ödemelerin miktarını ve düzenini tamamen siz belirliyorsunuz.

Bireysel Krediler

Hemen bir Opel bayisine gidip istediğiniz otomobili seçin. Beğendiğiniz model için gerekli olan kredi uygulamaları Opel bayiniz tarafından sizin adınıza yürütülecektir. Kullanacağınız kredinin geri ödemelerini ise hiç dert etmeyin. Opel Finans Sistemi (OFS) kapsamında, kredinizi avantajlı vade ve faiz oranlarından faydalanarak, bütçenizi zorlamadan geri ödeyebilirsiniz. Opel Finans Sistemi Opel bayisinde başlar, Opel bayisinde sona erer.

Size özel olarak tasarlanmış kredinizi zorlanmadan ödeyerek yeni bir Opel sahibi olmanın tam zamanı!

48 Aya Varan Vade ve Araç Bedelinin Belli Tutarına Kadar Kredi Kullanma İmkânı 

Cazip faizler ve 48 aya varan vadelerle, aracınızın toplam bedelinin belli tutarına kadar kredi kullanarak rahatlıkla bir Opel sahibi olabilirsiniz. İsterseniz sabit taksitlerle, isterseniz değişken taksitler ve balon ödemeler ile bütçenize en uygun ödeme planını siz belirleyin.

Kredi Türleri

Aylık Eşit Taksitli: Vadeniz boyunca aylık olarak eşit taksitler ile ödeyebileceğiniz bir kredi çeşididir.
Balon Ödeme: İlk taksitin belirleyeceğiniz vade kadar sonra (örneğin 3 ay sonra) ödenmesine imkân vererek balon ödeme imkânı sunar.
Kademeli: Aylık sabit taksit tutarı yerine ödeme planınızı belli oranda azalan ya da artan taksit tutarları ile oluşturabilirsiniz.
Ara Ödeme: Eşit taksitli ödeme planı istiyor ama aynı zamanda bazı vadelerde mevcut taksit tutarınıza önceden belirleyeceğiniz ilave bir tutar daha fazla ödemek istiyorsanız, bu ödeme planı sizin için uygun görünüyor.
Özel Ödeme: Başvurmak istediğiniz vadenin kısalmaması koşulu ile istediğiniz vadede ya da vadelerde ödemek isteyeceğiniz taksit tutarını belirleyebilirsiniz. Diğer vadeler için kalan kredi tutarı eşit olarak ödeme planınızda yer alacaktır.
Eşit Anapara Ödemeli: Her ay eşit anapara ödemesi yapmanın mümkün olduğu kredi türüdür.

Hemen Başvurun

Yeni Opel’iniz ve ödeme koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için telefonunuzu bize iletin, aynı gün içinde Opel Finans Sisteminin avantajlarını anlatmak için size dönüş yapalım. Bilgilerinizi bırakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Not: Kredi değerlendirilmesi tüm ödeme planı seçeneklerinde müşteri bazında yapılmaktadır. Başvuru değerlendirmesi sonucunda başvuru sahibine diğer ödeme planı alternatifleri sunulabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.