Kampanya Bulucu

Okul Ödemelerinde 10.000 TL ve Üzerine Ekstra 10.000 Mil Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Okul Ödemelerinde 10.000 TL ve Üzerine Ekstra 10.000 Mil Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya bitimine dek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan biri kullanarak yapılacak olan ilk 10.000 TL ve üzeri alışverişte ekstra 10.000 Mil kazanma şansını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 16 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlar ile birlikte 10.000 TL ve üzeri okul ödemesi yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki yol vardır. Bu yollardan ilki, ilk harcamayı yapmadan önce OKUL yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bir diğer yol ise Bonus Flaş uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasında bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklamak olacaktır. Şahıs şirketi sahibi olan müşteriler ticari kartları ile birlikte Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirler. Fakat kampanyaya tüzel müşteriler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi de dahil olmak üzere belirlenmiş olan ücretler Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL ve Vodafone aboneleri için 0,415 TL şeklindedir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılandığı için ücretsizdir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Miles & Smiles kartları dahil edilmiştir.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan ekstra miller 3 Nisan 2017 tarihinde kartınıza yansıyacaktır.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlendiği için kampanyaya her bir müşteri sadece bir kez katılım gösterebilecektir. Bu nedenle de katılımcıların kazanabileceği en yüksek Mil değeri 10.000 Mil olarak belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya sadece eğitim sektörü ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Üye iş yeri olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyaya asıl ve ek kartlar ile birlikte katılmak mümkündür.

Kampanyaya yurt dışında yapılacak olan alışverişler de dahil edilmiştir.

Sanal kartlar ile kampanyadan faydalanmak mümkündür.

Kampanyaya katılım gösterildikten sonra iadesi ya da iptali gerçekleşen alışverişlerden Mil kazanımı yapılamayacaktır.

Kampanyaya internet üzerinden yapılacak olan alışverişler, temassız işlemler ve Mail order ile Telephone order işlemleri dahil edilmiştir.

Kampanya diğer kampanyalar ile birlikte kullanılabilecektir.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların istediği bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.