Okul Harcamalarınıza 2500 Mil Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Okul Harcamalarınıza 2500 Mil Hediye

Garanti bankası okul sezonu açılırken, yapılacak olan okul masraflarının yükünü azaltmak için Mil kampanyasını başlattı. Bu Mil kampanyası gereğince market, giyim, kırtasiye gibi harcamalarda tek seferde 250 liralık alışveriş yapmış olduğunuz zaman, ekstra 250 Mil kazanıyorsunuz. Üstelik bu kampanyayı 2500 Mil kazanana kadar kullanıyorsunuz. Kaç tane kredi kartınızın olduğu fark etmiyor, sadece bir kişinin 2500 Mil kazanmasına kadar kampanya devam ediyor.

Okul masrafları dolayısı ile çıkarılan bu kampanya 29 Ağustos’ta başladı ve 7 Ekim’e kadar da devam edecek. 7 Ekim’e kadar yapacağınız mağazada aynı gün içerisinde yaptığınız sadece ilk alışveriş kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanya sadece tek seferde yapacağınız alışverişler için geçerlidir. Ayrı alışverişlerin toplamının 250 TL olması kampanya kapsamında 250 Mil kazandırmaz. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, alışveriş yapmadan önce telefonunuzun mesaj kısmına MIL yazıp 3340’a göndermeniz gerekiyor. Size gelen onay mesajı ile kampanya kapsamı başlamış olacak.

Bu kampanyanın en büyük özelliği sadece anlaşmalı işyerlerinde değil, alışveriş yapabileceğiniz her yerde geçerli olmasıdır. Sadece mağaza değil, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de geçerlidir. Bu da kampanyadan yararlanabilme olasılığınızı oldukça arttıracak bir etken. Kampanya en fazla 2500 Mil’e kadar kazandırdığı için, bu kotanın dolması durumunda artık faydalanamazsınız. Yani en fazla 10 kere faydalanabilirsiniz, ki zaten bu diğer kampanyalara oranla oldukça fazladır.

Garanti Bankası Mil Kampanyası’nın detayları şu şekildedir:

 

  • Kampanya 29 Ağustos-7 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce MIL yazarak 3340a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya tüm Miles&Smiles kredi kartları dahildir.
  • Kampanyaya yurt içinde ve yurt dışında tek seferde yapılacak market, giyim, okul ve kırtasiye sektörlerinde yapılacak 250 TL ve üzerindeki harcamalar dahildir. Üye işyeri olma zorunluluğu yoktur. İnternet alışverişleri kampanyaya dahildir. Kampanyada aynı gün aynı işyerinde yapılacak alışverişlerin sadece ilki ödül kazandırır.
  • Kampanyadan asıl ve ek kartlar yararlanabilir, kampanya müşteri bazında olup bir müşteri tüm kartlarıyla toplam en fazla 2500 Ekstra mil kazanabilecektir. Kampanyadan kazanılacak ekstra miller 10 Ekim 2014’te yansıyacaktır.
  • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.