Kampanya Bulucu

Öğretmenler Günü Hediyemiz Şimdiden Hazır!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya Öğretmenler Günü için başlamış olup kampanya tarihleri arasında öğretmenler tarafından yapılacak olan iç hat seferleri, Hopa seferleri ve Anadolu jet seferlerinde yüzde 25 indirim imkanı sunuyor!

Bu Kampanyaya Hangi Tarihler Arasında Katılabilirim?

“Öğretmenler Günü hediyemiz şimdiden hazır!” kampanyası kapsamında 1 Kasım 2016 tarihi ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında bilet almanız halinde bu kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için yine aynı tarihler arasında seyahat edeceğiniz bir bilet almanız halinde iç hat öğretmen indirim olan yüzde 25 oranındaki indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

İç hat öğretmen kampanyasına ait indirimden yararlanmak isteyen kişiler Milli Eğitim Bakanlığı’na yani MEB’e bağlı bir şekilde çalışan öğretmenler ya da Yüksek Öğretim Kurulu yani YÖK bünyesinde görev yapan öğretim üyesi olması gerekiyor. Üstelik MEB ya da YÖK bünyesinde çalışan öğretmenler bu kampanyaya aileleri ile birlikte katılabilirler!

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin alacakları ya da ayırt edecekleri biletleri Türk Hava yolları ofislerinden alması gerekmektedir.

Elbette kampanyadan yararlanabilmek için belirtilen tarihler içinde belirtilen seyahat dönemi için bilet almanız ya da ayırt etmeniz gerekmektedir.

Kampanya İle İlgili Diğer Koşullar

İç hat öğretmen indirimi sadece THY yani Türk Hava Yolları satış ofislerinde düzenlenecek olan biletler için geçerli olacaktır.

Kampanya gerçekleşmeden önce yani 1 Kasım 2016 tarihinden önce seyahat dönemi olan 1 Kasım 2016 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında bilet ayırtmış olan kişilerde bu indirimden yararlanabilecektir.

İç hat öğretmen indiriminden aile olarak yararlanmak isteyen kişiler aynı ad ve soyad üzerinden en fazla dört yolcuya kadar bilet alabilirler.

İki soyada sahip olan kişilerin, bilet ayırtma esasında soyadı bölümüne birlikte seyahat edeceği ailesine ait olan soyadı girmesi halinde aile indiriminden yararlanması mümkün olacaktır.

İç hat öğretmen indirimi açık biletlerde, promosyon sınıflarında, Kıbrıs Ercan seferlerinde ve ortak uçuk olarak da bilinen Codeshare uçuşlarında geçerli değildir.

Bu kampanya dahilinde yer alan indirim bir başka kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma hakkını THY saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.