Odeabank'tan Yurtiçi Kargo'ya Özel Yüzde 30 İndirim | Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Yurtiçi Kargo’ya Özel Yüzde 30 İndirim

Odeabank’tan Yurtiçi Kargo’ya Özel Yüzde 30 İndirim

Odeabank müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Özellikle mobil uygulamanın kullanımını arttırmak için yeni kampanyalar başladı. Şimdi Odeabank kampanyaları ile Yurtiçi Kargo’dan yapacağınız kargo gönderimlerinde %30 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Yurtiçi Kargo kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Odeabank’ın mobil uygulamasını indiren müşteriler Yurtiçi Kargo’dan kargo gönderimi yapmış olduklarında %30 indirimden faydalanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak için uygulamayı indirip giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Kimler İçin Geçerlidir?

Bu kampanya tüm Odeabank müşterilerinin katılımına açıktır. internet için aktivasyon yapmış olan ve internet şubesine giriş yapabilen müşteriler bu kampanyaya katılabilir. Kampanyadan yararlanmak için uygulamayı Android ya da iOs işletim sistemli akılı telefonlara indirmeniz gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için belirli kampanya tarihleri içerisinde telefonunuza Odeabank Mobil uygulamayı indirdikten sonra ana ekranda kampanyalar bölümü var, bu bölümde kampanyayı bulup, katılmak için işaretlediğinizde size bir kampanya kodu verilecektir. Bu kod ile indirimli olarak Kargo gönderebilirsiniz.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanacağım?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz indirim kuponları yine sadece kampanya tarihleri içerisinde kullanabilirsiniz. Kampanya kodları Yurtiçi Kargo şube ve bayilerinde geçerli olacaktır. Eve çağırmış olduğunuz kuryeyi ya da gitmiş olduğunuz bayide ki görevliye kampanya kodunu vererek indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka kampanya kodunu almalı ve kullanmalıdır. Bu tarihle dışında kampanya kodu alamaz ve aldıklarınızı da kullanamazsınız. Kampanya kapsamında ki kargo standart tüm gönderileri indirimli olarak gönderebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ