Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Vitamin.com.tr’ye Özel Yüzde 15 İndirim Kampanyası

Diğer tüm bankalar gibi, Odeabank da mobil uygulama ve internet şubesinin kullanımını arttırmak için bir takım kampanyalar düzenliyor. Şimdi Odeabank kampanyaları ile Vitamin.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vitamin.com.tr kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Odeabank mobil uygulamayı indirerek giriş yapan müşteriler www.vitamin.com.tr adresinden ürün aldıklarında %15 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik kampanya tüm ürün kategorilerinde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Odeabank müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanacak müşteriler mobil uygulamayı indirerek giriş yapmalılardır. Odeabank müşterisi olan her müşteri hesap bilgileri ile mobil uygulamaya giriş yapabilir ve bu kampanyadan faydalanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım promosyon kodu ile olacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında iOS ya da Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına Odeabank mobil uygulamayı indirerek ve giriş yaparak kampanya kodunu alabilirsiniz. Kampanyalar bölümünde bu kampanyanın yer aldığı butona tıklayarak promosyon kodunu alabilirsiniz.

Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Yukarıda anlatılan şekilde promosyon kodunu aldıktan sonra yine kampanya tarihleri arasında www.vitamin.com.tr adresinden alışveriş yaptığınızda ödeme alanında promosyon kodunu yazarak onaylamanız indirimin yapılmasını sağlayacaktır. Ödemeyi hangi yol ile yaptığınızın kampanya açısından bir önemi yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar hem kampanya kodunu almalı, hem de kullanmalıdır. Bu tarihten sonra kampanya kodları alınamaz ve alınan kodlar kullanılamaz.

Kampanya Sadece Mobil Uygulama da Mı Geçerli?

Evet kampanya sadece Odeabank mobil uygulamasına giriş yapan müşteriler için geçerli olacak. Internet şubesi ya da diğer kanallar kampanya kapsamında değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Adem K. dedi ki:

    Odeobank güzel fırsatlar sunuyor ancak vitamin.com.tr gibi lakayıt çalışan, 7 günde bile bir siparişi kargolayamayan, vitaminler.com un tabiri caizse çakması bir siteye nasıl güvenip kampanya yapıyor hayret doğrusu! Bi kere adamların sattığı vitamin ürünleri felan zaten pahalı, 15 indirim olsa bile kurtarmıyor ki!
    Multivitamin gibi takviyeler arıyorsanız vitaminler.com gibi düzgün çalışan siteleri tercih edin derim. Sağlık bu şakaya gelmez, adamlar sattıkları tüm ürünlerin orjinal olduğunu garanti ediyor. Hem daha uygun, hem de tüm ürünler kargo bedava..Türkcel profesyoneller kulübü vitaminler.com la 15 indirim yapmıştı. Umarım Odeobank da en kısa zamanda vitaminler.com ile kampanya yapar.