Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Ücretsiz Taksitli Avans

Odeabank, acil ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için, kullanabileceğiniz 1000 TL’lik bir taksitli avans imkanı sunuyor size. Bu ücretsiz taksitli avansı Bank’O kartınız ile kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için çekeceğiniz avansları isterseniz Odeabank’ın ATM’lerinden, şubelerinden, internet bankacılığı olarak internet sitesinden ve ya 444 8 444 iletişim merkezini arayarak kullanabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için son gün 30 Eylül. 30 Eylül’e kadar çekeceğiniz 1000 TL’lik taksitli avanslarda geçerli olacak. 1000 TL dışında ki farklı tutarlarda bu kampanyadan yararlanabilme olanağınız bulunmuyor. Bu kampanyadan yararlanmak için çekmiş olduğunuz 1000 TL’de %5+5 olarak toplam 55 TL’lik bir hesap işletim ücreti kesilecektir. Bu ücret ayın 15’inden sonra, yani 15 Ekim’den sonra ki ilk hesap kesim tarihinizde ekstrenize yansıtılacaktır.

Bu kampanya sınırlı sayıda verilecek olduğu için son kullanım tarihinden önce kampanyadan yararlanabilme şansınızı kaybedebilirsiniz. Kampanya kapsamında verilecek olan avanslar 100.000 TL’yi bulduğunda kampanya bitecektir. Çekmiş olduğunuz bu ücretsiz taksitli avanslarda uygulanacak olan faiz oranı yüzde 1,69’dur. Ayrıca kullanabileceğiniz nakit avans limiti, günlük işlem limiti ve tek işlem limiti ile sınırlandırılmıştır. O nedenle kampanyadan yararlanmak için avans çekerken bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Eğer olur da bir yıl içerisinde 3 defa ödemeniz gereken asgari bedeli ödeyemezseniz, borcunuz bitene kadar çekebileceğiniz avanslar durdurulacaktır.

Odeabank ücretsiz taksitli avans kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Kampanya, 1 – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacak sadece 1,000 TL taksitli avans çekim işlemlerinde geçerlidir.
  • 1,000 TL taksitli avans kullanımı anında 55 TL(%5+5) işlem ücreti kredi kartınıza yansıtılacak olup, bu tutar 15 Ekim’den sonra kesilecek ilk hesap özetinize indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan sınırlı sayıda müşteri yararlanacak olup, toplam indirim miktarı 100,000 TL ile sınırlıdır.
  • Taksitli avans faiz oranı %1,69’dur.
  • Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı kartınızın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.
  • Bir takvim yılı içinde asgari ödeme tutarı, toplam üç kez ödenmeyen kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
  • Odeabank kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.