Odeabank'tan Perabulvari.com'a Özel 20 TL İndirim | Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Perabulvari.com’a Özel 20 TL İndirim

Odeabank’tan Perabulvari.com’a Özel 20 TL İndirim

Odeabank, mobil uygulama ile yapmış olduğu bankacılığı yaygınlaştırmak için kampanyalarına hız kesemeden devam ediyor. Şimdi Odeabank kampanyaları ile Pera Bulvarı internet sitesinden yapacağınız alışverişler 20 TL indirimli olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Pera Bulvarı kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Odeabank mobil uygulamaya giriş yapan müşteriler, www.perabulvari.com internet sitesinden 150 TL ya da daha üzeri yapacağı alışverişlerde 20 TL indirim fırsatından yararlanabiliyor. Bunun için sadece mobil uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Odeabank müşterilerinin katılımına açıktır. Akıllı telefonunuza Odeabank Mobil indirebiliyor ve giriş yapabiliyorsanız siz de bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için Android ya da iOS işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanmanız gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılım kampanya kodları ile olacaktır. kampanya tarihleri arasında mobil uygulamaya giriş yapıp almış olduğunuz indirim kodları ile www.perabulvari.com internet sitesine girip en az 150 TL’lik alışverişi sepete eklemeniz gerekiyor. Ödeme adımında ilgili yere indirim kodunu yazarak 20 TL indirimi uygulayabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Alacağım?

Kampanya kodunu almak için telefonunuza indirmiş olduğunuz Odeabank mobil uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra ana ekranda kampanyalar bölümüne göreceksiniz. Bu kampanyanın bulunduğu yere tıklayarak kampanya kodunu alabilirsiniz. Aldığınız kampanya kodunu yine kampanya tarihleri içerisinde kullanmanız gerekiyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

1 Şubat tarihinde başlayan bu banka kampanyaları 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodlarını almalı ve kullanmalıdır. Bu tarihler dışında kampanya kodları alınamaz ve alınan kodlar kullanılamaz. Ayrıca her müşteri bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ