Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Otomatik Ödeme Talimatlarına 75 TL Hediye

Otomatik ödeme talimatı kampanyaları hem sizi faturaları takip etme zorunluluğundan kurtarır, hem de birçok puan ya da TL hediye olarak kazandırır. Şimdi Odeabank kampanyaları ile vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatlarından toplamda 75 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Odeabank hesabınızdan ilk defa vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatlarınıza TL kazanabilirsiniz. İlk talimat için 50 TL, 2 talimat için 60 TL ve 3 talimat için ise 75 TL kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmeniz için verilecek olan talimatların ilk defa verilmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Odeabank müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece mevduat hesabından verilecek olan talimatlarda geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için talimatlardan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra vereceğiniz talimatlar kampanya kapsamında değerlendirilebilecektir. Kampanyayı hangi kanaldan verdiğinizin hiçbir önemi yok. Yeni olan talimatlar otomatik kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olabilmek için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazarak 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra talimatları verebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Kasım tarihinde başlayan bu banka kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanya tarihleri arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli talimatları vermelidir.

Kampanya Hangi Talimatlarda Geçerli Olacak?

Düzenli olarak ödenen faturalarda ya da ödemelerde verilen talimatlar kampanya kapsamına alınır. Talimatın geçerli olabilmesi için 31 Ocak 2016 tarihine kadar en az 1 defa ödeme yapılmış olmalıdır ve 31 Mart 2016 tarihine kadar da geçerli olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.