Odeabank'tan Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Bankaların belirli aralıklarla yapmış oldukları otomatik ödeme talimatı kampanyaları bu defa Odebank kampanyaları arasında kendisine yer buldu. Şimdi belirlenen kampanya tarihleri arasında, hesabınızdan 3adet otomatik ödeme talimatı vermiş olduğunuz zaman tam 100 TL chip-para kazanıyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Odeabank müşterisi olan, ya da olmak için başvuran müşteriler kampanya süresi içerisinde 3 adet otomatik ödeme talimatı vermiş olduklarında bu kampanyadan yararlanabilirler. Bir ya da iki adet verilen ödeme talimatları kampanya için herhangi bir şey kazandırmaz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya ile 1 ile 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında 3 adet ödeme talimatını verdikten sonra 30 Haziran 2015 tarihine kadar bu talimatların ödemelerinin en az bir kere yapılmış olması durumunda geçerli olacak. Bu tarihlerin dışında olan işlemler, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kazandığım Chip-Paraları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya şartlarını yerine getirmiş olduğunuz zaman 17 Temmuz 2015 tarihinde Chip-Paralar hesabınıza yansıyacaktır. Yansıyan Chip-Paraların bilgisi kısa mesaj olarak banka sistemine kayıtlı telefonunuza gelecektir.

Otomatik Ödeme Talimatını Nereden Vereceğim?

Bu kampanyadan yararlanmak için otomatik ödeme talimatlarını sadece vadesi mevduat hesabından vermeniz gerekir. Kredi kartı ya da diğer hesaplardan verilen ödeme talimatları bu kampanyanın dışında tutulacaktır.

Otomatik Ödeme Talimatını Nasıl Verebilirim?

3 farklı yol ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Odeabank şubelerinden bireysel olarak başvurarak talimat verebilirsiniz, Odeabank internet bankacılığından kendi işleminizi kendiniz gerçekleştirebilirsiniz ya da 444 8 444 numaralı telefonu arayarak Odeabank iletişim merkezinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Hangi Faturalar İçin Otomatik Ödeme Talimatı Verebilirim?

Kampanya gereği elektrik, su, telefon ya da internet faturalarını talimat olarak verebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için mevcut talimatı iptal edip, yeniden talimat vermiş olduğunuzda, bu talimat kampanya kapsamında sayılmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.