Odeabank'tan Kip.com.tr'de 250 TL Alışverişe 50 TL İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Kip.com.tr’de 250 TL Alışverişe 50 TL İndirim

Odeabank müşterilerinin, giyim alışverişlerinde oldukça iyi bir avantaj yakalayacağı bir kampanya başladı. Bu kampanya ile Kip’ten yapacağınız alışverişlerde 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Odeabank Mobil uygulamasını indirmek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Odeabank mobil uygulamasını indiren ve giriş yapan tüm Odeabank müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir. Giriş yaptıktan sonra kampanyalar bölümünde yer alan kampanya şifresi ile www.kip.com.tr adresinden yapacağınız 250 TL alışverişe 50 TL indirim kazanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Odeabank müşterilerinin katılımına açıktır. Bireysel ya da kurumsal olması fark etmeden odeabank mobil uygulamasını indirerek giriş yapan herkes bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanmak için mobil uygulamayı indirmek ve giriş yapmak yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Temmuz tarihinde başlayan bu Odeabank kampanyaları 15 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu kampanya tarihleri arasında önce mobil uygulamayı indirip giriş yapmalı, daha sonra da aldığı kampanya şifresi ile indirimden faydalanmalıdır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Kampanyadan faydalanmak için önce Android ya da iOs işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarından mobil uygulamayı indirmek gerekiyor. İndirdikten sonra giriş yaparak “kampanyalar” kısmında bulunan kampanya şifresini almalısınız. Daha sonra www.kip.com.tr adresinden yapılan 250 TL ya da daha üzeri alışverişlerde ilgili alana kampanya şifresi girilerek indirim uygulanabilir.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Bu Kip kampanyalarından her Odebank müşterisi sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya kodları da tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka bir kampanya ya da indirimle birleştirilemez ve sadece internet sitesinden yapılan alışverişlerde kullanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.