Odeabank'tan İhtiyaç kredisi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Odeabank’tan İhtiyaç kredisi Kampanyası

Odeabank’tan İhtiyaç kredisi Kampanyası

Odeabank, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz ya da sıkışıklığınızı çözebilmeniz için belirli kredi fırsatları sunuyor. Şimdi Odeabank kampanyaları ile size özel faiz oranı ve ödeme seçenekleri ile uygun koşullarda ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Odeabank’a başvuran müşteriler 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyor. Üstelik %1,45’den başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar olan vade fırsatlatı ile ihtiyacınız olan krediyi alabilme şansınız vardır. Bunların da yanı sıra hiçbir kredi tahsis ücreti de ödemenize gerek kalmaz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 18 yaşının üzerinde olan ve 75 yaşını geçmemiş olan her TC vatandaşı bu kampanyadan yararlanmak için başvuruda bulunabilir. Fakat kampanyaya her başvuran kampanyadan faydalanamayabilir. Banka yeterli gördüğü kriterler için kredi verecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için www.odeabank.com.tr adresine girerek kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvurmak İçin Tıklayınız” butonuna tıklayarak, direk şubelere ya da PTT şubelerine başvurarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler istediği zaman başvurabilir. Fakat Odeabank önceden haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirme ve kampanyayı bitirebilme hakkına sahiptir.

SMS ile Başvuru Yapabilir Miyim?

Kampanyaya SMS aracılığı ile de katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne NAKİT yazıp, bir boşluk bırakıp, TC Kimlik numarasını da ekleyerek 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun sonucu en kısa süre içerisinde yine SMS olarak size iletilecektir.

Örnek Ödeme Tablosu Var Mı?

 Odeabank Ödeme Tablosu


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ