Odeabank'tan Fruitflowers'ta Yüzde 30 İndirim ve Ücretsiz Kargo Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Fruitflowers’ta Yüzde 30 İndirim ve Ücretsiz Kargo Kampanyası

Neredeyse tüm bankaların mobil uygulama olarak programlamış olduğu mobil şubeler, kullanım açısından oldukça kolay ve zahmetsiz. Bu nedenle hem müşteriler hem de bankalar bu uygulamalardan avantajlı çıkabiliyor. Bu nedenle bir takım mobil uygulamaları yaygınlaştırmak için kampanyalar düzenliyor. Odeabank kampanyaları da bunun gibi bir dizi indirim kampanyası başlattı.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu FruitFlowers kampanyaları ile Odeabank mobil uygulamayı indiren ve giriş yapan herkes www.fruitflowers.com.tr adresinden alışveriş yaparken 50 TL ve üzeri alışverişlerde %30 indirimden faydalanabiliyor. Yine bu kampanya kapsamında 75 TL ve üzeri alışverişlerde de kargo tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Odeabank müşterisi olan herkes yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için yapılması gereken tek şey Odeabank Mobil Uygulamayı akıllı cep telefonuna indirmek ve giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra kampanyalar kısmında kampanya kodlarını bulabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen süre yılsonuna kadar devam edecek. Yani isteyen herkes 31 Aralık 2015 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanabilir. Almış olduğunuz kampanya kodunu bu tarihe kadar birden fazla defa kullanabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Telefonunuzun işletim sistemine göre iOS telefonlar için AppStore, Android telefonlar için Google Play Store, Windows Phone için Windoes Phone Store’den telefonunuz için uyumlu olan Odeabank Mobil uygulamayı indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra giriş yapmalı ve kampanyalar bölümünde ki kampanyalardan kampanya kodunu almalısınız. Daha sonra www.fruitflowers.com.tr adresinden alışverişi yapıp ödeme ekranına ilerlediğiniz zaman ilgili alana bu kampanya kodunu girip, indirimi uygulayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan bir kampanya kodu ile istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Kampanya açısından herhangi bir sınırlama yapılmamıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.