Odeabank'tan Bavul.com'a Özel İndirim Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Bavul.com’a Özel İndirim Kampanyası

Bankaların mobil uygulamasını yaygınlaştırmak amacı ile yaptıkları kampanyaların bir yenisi daha başladı. Şimdi Odeabank kampanyaları ile mobil uygulama programını kullanan müşteriler www.bavul.com adresinden indirim kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bavul.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Odeabank mobil uygulamayı kullanan müşteriler www.bavul.com adresinden alacakları biletlerde yurt içi için 15 TL, yurt dışı için ise 75 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Odeabank müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen herkes Odeabank’ın mobil uygulamasını indirerek bu kampanyaya katılabilir. Uygulamayı Android ve iOs işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirebilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Android cihazlar için Google Play Store’dan, iOS cihazlar için de App Store’dan uygulamayı indirmeniz ve bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra Kampanyalar kısmından bu kampanya ile ilgili kampanya kodunu alabilirsiniz. Daha sonra kampanya tarihleri arasında www.bavul.com adresinde ki alışverişinizde ödeme adımında ilgili alana bu kampanya kodunu girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar uygulamayı indirmeli ve kampanya kodunu kullanmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kampanya kodları geçersiz sayılacaktır. Kampanya hem yurt içi, hem de yurt dışı biletlerde farklı indirim tutarlarında geçerlidir.

Kampanya Hakkında Bilmem Gereken Neler Var?

Bu kampanya ile alacağınız yurt içi biletlerde anında 15 TL indirim, yurt dışı biletlerde anında 75 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirebilme şansınız yoktur ve hem Odeabank, hem de Bavul.com bu kampanyanın koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutarlar. Alacağınız kampanya kodları sadece www.bavul.com.tr adresinde geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.