Odeabank'tan Annelutfen.com'da 175 TL Alışverişlere 20 TL İndirim | Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Annelutfen.com’da 175 TL Alışverişlere 20 TL İndirim

Odeabank’tan Annelutfen.com’da 175 TL Alışverişlere 20 TL İndirim

Odeabank, mobil uygulama kullanımını arttırmak için kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şimdi Odeabank kampanyaları ile Odeabank mobil uygulamayı cep telefonuna indiren müşteriler Annelutfen.com internet sitesinden yapacakları alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Annelutfen kampanyaları ile belirtilen tarihler arasında akıllı telefonlarınıza Odeabank mobil uygulamasını indirip, giriş yaptığınızda alacağınız kampanya kodları ile www.annelutfn.com internet sitesinde 175 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 20 TL indirim de kazanmış olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Odeabank müşterilerinin katılımına açıktır. Android ya da iOs işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanan ve mobil uygulamayı indiren müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Ayrıca kampanyaya katılabilmek için Annelutfen.com’a da üye olmak gerekiyor. Eğer değilseniz hem üye olabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılım sadece kampanya kodları ile olacaktır. Mobil uygulamayı indirdikten sonra bilgileriniz ile giriş yaparak “kampanyalar” bölümünde bu kampanyayı göreceksiniz. Tıklayarak kampanya kodunu alabilirsiniz. Bu kampanya kodu ile de kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanacağım?

Kampanya tarihleri arasında www.annelutfen.com internet sitesine girip en az 175 TL’ye kadar alışverişi sepete eklemeniz gerekiyor. Daha sonra ödeme adımına ilerlemiş olduğunuzda ilgili alana kampanya kodunu girerseniz, indirim anından toplam ücrete yansıyacaktır.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

Bu kampanya Şubat ayı boyunca devam edecek.1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodlarını almalı ve kullanmalıdır. Bu tarihlerin dışında kampanya kodlarını alamazsınız ve almış olduğunuz kodları da kullanamazsınız. Kampanya ile almış olduğunuz kampanya kodları da tek kullanımlıktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ