Kampanya Bulucu

Odeabank’tan Adrese Teslim Kapıda 15.000 TL Kredi

Hizmette sınır tanımayan Odeabank kredi ihtiyaçları için yepyeni bir devir başlattı. 15.000 TL’ye kadar olan tüm kredi taleplerinde tüm işlemleri sizi yerinizden kımıldatmadan sağlıyor. Bu hizmette her şey ayağınıza geliyor. Sizin yapmanız gereken tek şey ise sadece başvuruda bulunmak.

Odeabank Kapıda Kredi ile Belge Yok, Şubeye Gitmek Yok

Odeabank’ın sunduğu bu hizmette internet sitesi üzerinden veya SMS ile başvurmak yeterli oluyor. SMS ile başvuru için ÇATKAPI bir boşluk TC Kimlik Numarası yazılarak 8444’e göndermek gerekiyor. Gelen onay sonrasında iletişim merkezi kısa sürede size cep telefonunuzdan geri dönüş yapıyor ve gerekli olan diğer bilgilerinizi alarak başvurunuzu tamamlıyor. Bu işlem sonrasında kredi ile ilgili tüm evrakları imzalamanız için kuryeye teslim ediyor. Kurye sizi arayarak randevu alıyor. Gerekli belgeleri imzalamanız sonrasına krediniz sizin adınıza oluşturulan ve banka kartı çıkartılan hesabınıza yatırılıyor. Kartınız size en kısa sürede ulaştırılıyor ve dilediğiniz bankamatikten kredinizi çekebiliyorsunuz. Dilerseniz internet bankacılığı ile başka bir hesabınıza aktarabileceğiniz kredinizi İstanbul içi 1 iş günü içinde diğer şehirlerde ise 2 iş günü içinde alabiliyorsunuz. Üstelik hesabınıza aktarıldığı anda bilgilendirme SMS’i gönderiliyor ve adınıza çıkartılan banka kartı sadece size teslim ediliyor.

Odeabank Adrese Kredi Üst Limiti Nedir?

Kredi kullanımda sunulan bu ayrıcalıkta üst limit 15.000 TL’dir. Kampanyanın kapıda işlem dışında sunduğu kredi kampanyasında ise üst limiti ise 30.000 TL kadardır. Faiz oranları limite göre farklılık göstermektedir. 15.000 TL için faiz oranı %1.29 dur. Acil nakit ihtiyaçlarınız için sunulan 3.000 TL’lik kredi ise 12 ay vade ile %0.99 faiz avantajınıza ile sizlere sunulmaktadır. Sigorta masrafı kişinin şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kredinin kullanımında kredi tutarının binde 5’i kadar kredi kullandırma ücreti alınmaktadır.

Odeabank Kapıda Kredi Örnek Taksit ve Maliyet Tablosu

odeabenk kapıda kredi ödeme tablosu

Odeabank Kampanyasıyla İlgili Önemli Detaylar

15.000 TL’lik kapıda kredi fırsatı sadece Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerinde geçerlidir. Kurye hizmeti ile sağlanan kredi imkanı diğer şehirlerde henüz aktif değildir. Farklı şehirlerde ancak şubelere başvurarak bu avantajlı krediden faydalanılmaktadır. Kampanya da maksimum 36 ay vadeye sahiptir. 15.000 TL üzeri kredi taleplerinde evrak talep edilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.