Kampanya Bulucu

Odeabank Shopigo.com’da 500 TL Alışverişlerinizde 100 TL İndirim Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Lüks yaşam tarzına hitap eden ve bünyesinde birçok kadın/erkek tasarım kıyafetleri, ayakkabıları olan Shopigo, Odeabank müşterilerine muhteşem bir kampanya sunuyor. Shopigo’da yapacağınız 500 TL’lik alışverşlerin 100 Tl’si Odeabank’tan. İndirimden yararlanmak için ise tek yapmanız gereken Odeabank’ın mobil uygulamasını indirmek!

Evinizde alışveriş yapma rahatlığının yanı sıra lüks ve tasarım ürünleri kolaylıkla satın almanızı sağlayan Shopigo.com, farklı marka ve model seçenekleriyle birçok ürünü önünüze sunmakta. Odeabank’ın sunduğu indirim avantajıyla ister kendinize ister sevdiklerinize özel tasarım ürünlerini alabilirsiniz. Yurt dışında satışa çıkan ve Türkiye’de birçok mağazada bulunamayan marka ve modellerin satıldığı Shopigo.com’dan satın alacağınız ürünlerle farklı görünebilir ve kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Odeobank’ın kampanyasına dahil olarak sizde bir Shopigo.com müşterisi olun ve kendi tarzınızı yansıtacak tasarımları hemen satın alın!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Odeabank mobil uygulamasını indirerek kampanyaya dahil olabilirsiniz.  Size özel indirim koduna ise “Kampanya kodu al” butonuna basarak alabilirsiniz. İndirim kodunuzu ise ‘Sepet’ sayfasındaki ‘İndirim Kodu’ alanına yazarak kullanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

01 Eylül 2016-15 Kasım 2016 tarihleri arasında Odeabank Shopigo.com’da 500 TL alışverişlerinizde 100 TL indirim kampanyasına dahil olabilirsiniz. Kampanya sadece bu tarihler arasında geçerli olup bu tarihler dışında kampanyaya katılım mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanyadan faydalanılarak satın alınan ürünlerin iade/değişiminde 500 TL kuralı bozulduğu takdirde indirimsiz fiyat üzerinden iade/değişim fiyatlandırılacaktır.
  • Kampanyaya dahil olmak için Odeabank mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir
  • Kampanya sadece belirtilen tarihlerde geçerlidir, belirtilen tarihler dışında kampanyaya katılım mümkün olmayacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.