Kampanya Bulucu

Odeabank Oksijen Hesapta Günlük Yüzde 12 Faiz Oranı

Odeabank kampanyaları birikimlerinizin değerini her gün arttırmaya yönelik bir kampanya başlatıyor. Bu kampanya ile birikimleriniz her gün katlanarak büyüme imkanına kavuşuyor. Üstelik paraya ihtiyacınız olduğu zamanda paranızı vade bozmadan da çekebiliyorsunuz.

Bu Oksijen hesabı, size rahat bir nefes aldırmak için tasarlanmış bir kampanya. Bu kampanya ile vadesiz mevduat hesabınızın tutarını en 2.000 TL olmak şartı ile siz belirliyorsunuz. Bu tutarın üzerinde ki paranız için her gün yüzde 2 faiz oranı fazladan uygulanıyor. Paraya ihtiyaç duymuş olduğunuz anda da 7 gün 24 saat süre ile paranızı çekebilir ya da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyanın en büyük avantajlarından biri de Türkiye Bankalar Birlii kurumunun belirlediği faiz oranlarının yüzde 2 üzerinde faiz oranı vermesidir. Günlük uygulanacak olan faiz size her zaman yüzde 2 fazla olarak sunulur. Odeabank bu kampanyada ki faiz oranlarını değiştirme hakkını da kendisinde saklı tutar.

Odeabank yüzde 12 faiz

Odeabank Oksijen hesap kampanyasının detayları şu şekildedir:

Vadeli hesaplara uygulanan yıllık brüt faiz oranı, belirleyeceğiniz vadesiz kullanım tutarının üzerinde kalan bakiye için günlük olarak geçerli olacaktır. Faiz oranı ortalaması için, Türkiye Bankalar Birliği web sitesinde yer alan Özel Sermayeli Mevduat Bankalarının, web sitelerinde yayınladıkları, Internet Bankacılığı’na özel olarak 61 güne kadar vadeli ve 500 bin TL altındaki mevduat bakiyeleri için her Pazartesi sundukları en yüksek faiz oranlarının ortalaması baz alınmaktadır. Odeabank, Müşterilerine bu faiz oranı ortalamasının en az %2 puan üzerinde bir faiz oranı sunmayı amaçlamakta olup, Odeabank’ın ortalama faiz oranının asgari %2 puan üzerinde belirleyeceği faiz oranını ve vadesiz kullanım tutarını değiştirme hakkı saklıdır. Artı %2 faiz oranı 50 bin TL’ye kadar olan mevduatlar için geçerlidir. 50.000 TL üzeri bakiyede sunulacak Oksijen Hesap faiz oranları için tıklayınız. Vadesiz kullanım tutarı üzerinde kalan bakiye günlük faiz ile değerlendirilecek olup; söz konusu tutar resmi tatil ile hafta sonlarında tüm gün boyunca ve hafta içi gün sonu işlemleri sırasında kullanılamayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.