Odeabank Müşterilerine Özel English Homa'da Yüzde 30 İndirim | Kampanya Bulucu

Odeabank Müşterilerine Özel English Homa’da Yüzde 30 İndirim

Odeabank Müşterilerine Özel English Homa’da Yüzde 30 İndirim

Bankaların yapmış olduğu mobil uygulama kampanyalarına bir yenisi de Odeabank kampanyaları ile eklendi. Şimdi mobil uygulamayı indirerek katılacağınız kampanya ile English Home’da %30’a kadar indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu English Home kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde normal ürünlerde %30 indirim kazanırken, zaten indirimli olan ürünlerde de artık olarak %10 indirim daha kazanırsınız. Bunun için mobil uygulamayı kullanmak yeterli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Odeabank müşterilerinin kullanımına açıktır. İsteyen herkes akıllı telefonunun işletim sistemine uygun olan Odeabank mobil uygulamayı indirerek ve giriş yaparak bu kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için Odeabank mobil uygulamayı kullanmanız gerekir. iOS için AppStore’dan Android için Google Play Store’dan ve Windows Phone için de Windows Phone Store’dan mobil uygulamayı indirmeniz gerekir. İndirdikten sonra kullanıcı bilgileri ve şifre ile giriş yaparsanız, “kampanyalar” başlığı altında bu kampanyanın indirim kodunu görürsünüz. Daha sonra www.englishhome.com.tr adresinden alışveriş yapıp, ödeme kısmında ilgili alana bu indirim kodunu yazarsanız, indirimi toplam fiyata uygulayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya 15 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar uygulamayı indirmeli, indirim kodunu almalı ve kullanmalılar. Bu tarihten sonra kampanya geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece www.englishhome.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu internet sitesinden yapılan hem sezon ürünleri, hem de indirimli ürünler kampanya kapsamındadır. Fakat indirim oranları farklı olacaktır. Normal ürünlerde indirim %30 iken, zaten indirimli olan ürünlere ek olarak %10 indirim daha sunulacaktır. Hem Odeabank hem de English Home istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ