Odeabank Müşterilerine Güllüoğlu'ndan Yüzde 10 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Odeabank Müşterilerine Güllüoğlu’ndan Yüzde 10 İndirim

Bayramda en fazla ikram edilen ve evlere ikramlık götürülen hediye tatlıdır. Şimdi Odeabank müşterileri tatlının en iyi markalarından olan Güllüoğlu’ndan alışverişlerini %10 indirimli olarak yapıyor. Üstelik tüm ürünlerde, sınırsız olarak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Güllüoğlu kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Odebank mobil uygulama kullanıcıları Güllüoğlu’ndan %10 indirim kazanıyor. Kampanya www.gulluoglusiparis.com adresindeki tüm ürünlerde geçerli olacaktır. Kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Odeabank kampanyaları tüm Odeabank müşterisi kullanıcılarının katılımına açıktır. İsteyen müşteriler odeabank mobil uygulamasını indirerek bu kampanyadan yararlanabilir. Eğer daha önceden indirdiyseniz giriş yapıp “kampanyalar” bölümüne girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Android ya da İOs işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza Odeabank mobil uygulamasını indirip, giriş yaptıktan sonra “kampanyalar” bölümünde yer alan kampanya kodunu alarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Yine kampanya tarihleri arasında www.gulluoglusiparis.com adresine girerek ödeme alanında ki ilgili yere kampanya kodunu yazarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 30 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kadar önce mobil uygulamaya giriş yapmaları, daha sonra da online olarak alışveriş yapmaları gerekmektedir. Kampanya tarihinden sonra yapılacak alışverişlerde kampanya kodu ve şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanya çikolata ürünleri ve sütlü tatlılar dışında ki tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanya tarihi süresince diğer ürünlerin tamamını kampanya kapsamında %10 indirimli olarak alabilirsiniz. Bu kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirebilme şansınız yok. Hem Odeabank, hem de Güllüoğlu istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.