Odeabank Müşterilerine Ekocicek.com'da Yüzde 20 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Odeabank Müşterilerine Ekocicek.com’da Yüzde 20 İndirim

Odeabank, mobil uygulamasını yaygınlaştırmak amacı ile kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Hem müşteri için, hem de banka için birçok avantaj sağlayan mobil uygulama bankacılığı şimdi her kişide olan akıllı telefonlar kadar yakın size.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Ekocicek kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Odebank mobil veriyi indiren ve giriş yapan müşteriler, www.ekocicek.com adresinden yapacakları alışverişlerde %20 indirim imkanından yararlanabiliyor. Üstelik indirim seçili ürünlerde değil, tüm ürünlerde geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Odeabank kampanyaları Odeabank müşterisi olan herkesin katılımına açıktır. İnternet bankacılığını aktif hale getirdikten sonra şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Daha sonra Ekocicek.com adresinden alışveriş yapabilmeniz için internet sitesine üye olmanız gerekir. Eğer üye değilseniz hemen, ücretsiz olarak olabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Akıllı telefonlarınıza indirmiş olduğunuz Odebank mobil uygulamaya giriş yaparak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyalar bölümünde yer alan bu kampanya için gerekli kampanya kodunu almanız yeterlidir. Daha sonra www.ekocicek.com adresine girerek alışveriş yapıp ödeme adımına gelmiş olduğunuzda ilgili alana kampanya kodunu yazarak indirimi uygulayabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 30 Kasım 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar şifreyi almış ve kullanmış olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanyayı başka bir Ekoçiçek ya da banka kampanyası ile birleştiremezsiniz. Hem Ekoçicek.com, hem de Odeabank bu kampanyanın şartlarını değiştirebilirler. Kampanya tarihine kadar kullanılmayan kampanya kodları, o tarihten sonra geçersiz sayılacaktır ve herhangi bir indirim sağlamayacaktır. Kampanya sadece mobil uygulamada geçerli olup, internet sitesinden yapılan girişlerde kampanya geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.