Odeabank Mobil'den 30 TL İndirim Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Odeabank Mobil’den 30 TL İndirim Kampanyası

Mobil uygulamasını yaygınlaştırmak amacı ile kampanya düzenleyen bankalara bir de Odeabank eklendi. Şimdi Odeabank kampanyaları ile mobil uygulama kullanan müşteriler alışverişlerde indirim hakkı kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında akıllı telefonuna Odeabank mobil uygulamayı indirmiş olduğunuzda size bir kampanya kodu verilecektir. Bu kampanya kodu ile kampanya tarihleri arasında www.dagistore.com’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim yapılacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Odeabank müşterisi olan herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonunun işletim sistemine göre bir mobil uygulamayı telefona indirip giriş yaparak kampanyadan faydalanabilecektir. Mobil uygulamaya giriş yapmak için hesap bilgileriniz yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Odeabank mobil uygulamaya giriş yapmış olduğunuzda kampanyalar bölümünde bu kampanyayı göreceksiniz. Bu kampanya için “Kampanya kodu al” butonuna tıklamış olduğunuzda size bir promosyon kodu verecektir. Bu promosyon kodu ile yapacağınız alışverişlerde 30 Tl indirimden faydalanabilirsiniz.

Promosyon Kodunu Nasıl Kullanacağım?

Kampanya tarihleri arasında www.dagistore.com internet sitesine girerek herhangi bir kategoride en az 100 TL’lik bir alışverişi sepete eklemeniz gerekiyor. Daha sonra ödeme alanına ilerlemiş olduğunuzda kampanya kodu için ayrılmış yere aldığınız kampanya kodunu girerek 30 TL indirimi uygulayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanya kodlarını almalı ve kullanmalıdır. Bu tarihten sonra kampanya kodları alınamaz ve alınan kodlar kullanılamaz.

Odeabank Mobil’i Nasıl İndirebilirim?

iOs işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için AppStore’dan uygulamayı indirebilirsiniz. Android işletim sistemi ile çalışan akılı telefonlar için ise Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.