Kampanya Bulucu

Odeabank Kazandırıy’O ile Anitur’da % 50 Erken Rezervasyonuna Ek % 5 İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Odeabank Kazandırıy’O ile Ani Tur’da % 50 Erken Rezervasyonuna Ek % 5 İndirim!” kampanyası ile birlikte Odeabank Kazandırıy’O ile Odeabank mobil uygulaması üzerinden Anitur’dan yapacağınız erken rezervasyon ile Yüzde 50 oranındaki indirime ek olarak yüzde 5 oranında indirim kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Odeabank Kazandırıy’O ile Ani Tur’da % 50 Erken Rezervasyonuna Ek % 5 İndirim!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Odeabank mobil uygulamasını kullanarak 1 Ocak 2017 ve 31 Ekim tarihleri arasında Ani Tur üzerinden rezervasyon yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Bu kampanyaya katılmak oldukça kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken şey Odeabank mobil uygulamasını telefonunuza ya da diğer akıllı cihazlarınıza indirmektir. Bu işlemin ardından kendinize özel olan indirim kodunu alabilmek için bu uygulama üzerinden 7-2 menüsü altında yer alan bu kampanyayı seçerek “Kampanyaya kodunu al” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Bu kampanyaya kullanabilmek için yapmanız gereken şey Ani Tur resmi internet sitesi olan www.anitur.com.tr sitesine girerek yapacağınız rezervasyonlarda satın alma işlemi esnasında “İNDİRİM KODU” bölümüne mobil uygulama üzerinden aldığınız indirim kodunu girmektir. Bununla birlikte Ani Tur Call Center’larını ya da acenteleri de arayarak Ani Tur satış temsilcilerine indirim kodunu bildirmeniz halinde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olacaktır.

İndirim Kodunu Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Odeabank mobil uygulaması üzerinden edindiğiniz indirim kodunu 1 Ocak 2017 ve 31 Ekim 2017 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

İndirim Kodunu Nerede Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazandığınız indirim kodunu Yurt içi ve Kıbrıs’ta yer alan otel konaklamalarında kullanmanız mümkündür.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılmak için Müşteri Hizmetleri ya da www.anitur.com.tr sitesi üzerinden Kıbrıs ve yurt içi otellerinde en az 1.500 TL ve üzeri tutarında rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ani Tur Call Center numarası olan 0850 300 02 64 ya da acenteler üzerinden yapacağınız rezervasyonlar sırasında Ani Tur satış temsilcisine indirim kodunu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Odeabank ve Ani Tur bu kampanya ile birlikte belirlenmiş olan koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.