Odeabank İnternet Şubesi ve Mobil Şube Çekiliş ile Hediye Dağıtıyor | Kampanya Bulucu

Odeabank İnternet Şubesi ve Mobil Şube Çekiliş ile Hediye Dağıtıyor

Odeabank İnternet Şubesi ve Mobil Şube Çekiliş ile Hediye Dağıtıyor

Bankaların yapmış olduğu kampanyalar, çoğunlukla internet ve mobil şubelerinin kullanımını arttırmaya yöneliktir. Bu hem müşteriye, hem de bankaya kazanç sağlar. Şimdi Odeabank kampanyaları ile internet ya da mobil şubeye giriş yaptığınızda çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?


Bu çekiliş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında internet şubesine ya da mobil şubeye giriş yaparak işlem yapan Odeabank müşterileri bir adet çekiliş hakkı kazanır. Bu çekiliş hakkı ile katılacağı çekilişte 1 kişi iki kişilik Roma tatili, 6 kişi GoPro 4 Silver, 10 kişi Playstation 4 ve 15 kişide iPad Mini 3 Wifi kazanıyor.

Bu kampanyaya Kimler Katılabilir?

Kampanya herkesin katılımına açıktır. İnternet şubesine giriş yapan ya da akıllı cihazına uygulamayı indiren ve mobil şubeye giriş yapan her müşteri bu kampanyadan da yararlanabilir. Eğer interaktif özelliğini açtırmadıysanız bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Mobil şubeye giriş yapıp, ya da internet şubesine giriş yapıp herhangi bir işlem yapmanız bir adet çekiliş hakkı kazanmanız için yeterli olacaktır. Kampanyaya katılım sadece bir çekiliş hakkı ile sınırlı olduğu için diğer işlemlerde çekiliş hakkı kazanamazsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 7 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında sadece bir işlem yaparak kampanyaya dahil olabilirler.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Bu kampanya ile bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Her kişi bu kampanyaya sadece bir çekiliş hakkı ile katılabilir. Ayrıca Odeabank çalışanları bu kampanyaya katılamaz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ