Kampanya Bulucu

Odeabank ile Happy.com.tr’den Yapacağınız Alışverişlerde 15 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Odeabank ile Happy.com.tr’den Yapacağınız Alışverişlerde 15 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte Odeabank mobil uygulamasında yer alan “Kampanya kodu al” butonu ile elde edeceğiniz kampanya kodunu kullanarak happy.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde indirim kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Odeabank ile Happy.com.tr’den Yapacağınız Alışverişlerde 15 TL İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 30 Haziran 2017 tarihine dek Odeabank mobil uygulamasını kullanarak kupon elde etmesi ve bu kuponu happy.com.tr sitesi üzerinden yapacağı 150 TL ve üzeri alışverişlerde kullanması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle yeni üye olması gerekmektedir. Yeni üye olmayan kişilerin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir. Bununla birlikte ilk yapmanız gereken şey Odeabank mobil uygulamasını indirmektir. Ardından kendinize özel indirim kodunu kullanabilmek için Odeabnak mobil uygulamasında yer alan bu kampanya ile ilgili detaylarda “Kampanya kodu al” butonuna basmanız gerekiyor. Kendinize özel olan bu indirim kodunu happy.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde kullandığınız takdirde 15 TL değerinde indirimden faydalanma şansını yakalamış olursunuz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında konulmuş olan birkaç tane kısıtlama bulunmaktadır. Bu kısıtlardan ilki bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin siteye yeni üye olması şartıdır. Bununla birlikte bir diğer kısıt ise kampanya kapsamında kupon kodunu kullanarak indirimden faydalanmak isteyen kişilerin en az 150 TL değerinde alışveriş yapmak zorunda olmasıdır. Bir diğer kısıt ise bu kampanyada kullanılacak olan kupon kullanımı sırasında üye girişinin zorunlu tutulmuş olmasıdır. Bu kampanyanın sahip olduğu son sınır ise her üyenin kuponu tek bir kez kullanabilecek olmasıdır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampana Happy Center marketlerinden yapacağınız alışverişlerde değil sadece Happy resmi internet sitesi olan happy.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyaya katılabilmek için kullanılacak olan indirim kuponunun yeni üye olunmuş bir hesap üzerinden kullanılması gerekmektedir.

Her üye bu kuponu sadece bir kez kullanabilecektir.

Happy ve Odeabank önceden haber verme gereği duymadan bu kampanyayı tamamen durdurma ya da bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların bir bölümünü ya da tamamını değiştirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.