Kampanya Bulucu

Odeabank Bank’O Card Axess Kampanyası İle 50 TL’ye Varan Chip Para Hediye

Alışverişlerinizi nakit yaptığınızı varsaydığımızda kredi kartı ile yapılan alışverişlerin çok daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü nakit alışverişlerde hiç kimse size ne puan verir, ne de bu kadar taksit imkanı sunar. Şimdi yeni başlayan Odeabank kampanyaları da bu kredi kartı kampanyasından sadece bir tanesi.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Bank’O Card Axess kredi kartınız ile 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda, alışverişinizin %10’u kadar Chip para kazanabilirsiniz. Bu şekilde, bu kampanya ile toplamda 50 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya Odebank’tan Bank’O Card Axess kredi kartına sahip tüm müşteriler için geçerlidir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için, alışverişi yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmış olmak gerekmektedir. Sadece kayıttan sonraki alışverişler kampanya kapsamına alınır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu Axess Kampanyalarına katılabilmeniz için, banka sistemine kayıtlı telefon numarasından kısa mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne MAYIS yazarak 8444’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihler arasında almaya hak kazandığınız Chip Paralar 8 Haziran 2015 tarihine kadar kartınıza yansıyacak. Kartınıza yansıyan Chip Paraların son kullanım tarihi ise 22 Haziran 2015’tir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Chip Paralar otomatik olarak silinecektir.

Kampanya Tüm Sektörlerde Geçerli Midir?

Bu kampanya sadece giyim, aksesuar, kuyum ve ayakkabı sektörlerinde geçerli olacaktır. Bu sektörlerde Axees üyesi iş yerlerinden Axess özellikli POS cihazlarından yapılan alışverişin 100 TL ve üzeri olanlarının tamamı kampanya kapsamına alınacaktır. Bu kampanyadan bir kişi en fazla 50 TL Chip Para kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.