Odeabank Bank'O Axess Karta Başvur 50 TL Chip Para Kazan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Odeabank Bank’O Axess Karta Başvur 50 TL Chip Para Kazan

Odeabank’ın kredi kartı olan Bank’O Axess kart yeni bir kampanya ile büyük bankalar arasında ki yerini sağlamlaştırmaya çalışıyor. Bu kampanya ile Bank’O Axess karta başvuru yapanlar 50 TL chip para kazanıyorlar ve ilk alışverişlerini bu chip-para ile ücretsiz olarak yapabiliyorlar.

Kampanya kapsamına göre 50 TL chip-parayı kazanabilmeniz için kredi kartına başvurup, başvurunuzun da onaylanması gerekiyor. Onaylandıktan sonra kartınıza chip-para yüklenecektir. Kartınızı aldıktan sonra ki ilk 30 gün içerisinde kartınız ile alışveriş yapmış olduğunuz anda yüklenecektir kartınıza. Yani ilk alışverişi yapan müşteriler bu hakkı kazanacaklar ve alışveriş sonrasında 50 TL chip-para hesaba yüklenecek. Chip-paranın hesaba yüklenmesi, siz ilk alışverişi yaptıktan sora ki 7 iş günü içerisinde mutlaka gerçekleşecektir.

Odeabank Axess

Hesabınıza yüklenmiş olan 50 TL chip-para 30 gün içerisinde mutlaka kullanılmalı. Kazanıp da 30 gün boyunca kullanmadığınız chip-paralar 30 günün sonrasında silinecektir. Bu kampanya sadece Bank’o Axess Kart satışlarında geçerli olacaktır. Ek kartlarda ve ya sanal kartlarda yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Kampanya kart sayısından bağımsız olarak kişi bazlı işleyecektir ve her kişi bu kampanyadan sadece bir kere yararlanabilecektir. Yine buna bağlı olarak Odeabank Bank’O Axess Kart 50 TL chip-para kampanyası sadece yapılan alışverişlerde geçerli olacak, fatura ödeme, nakit avans gibi durumlar kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Kampanya için son tarih 31 Ekim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.