Kampanya Bulucu

Odeabak’tan Sosyopix.com’da Yüzde 20 İndirim ve Ücretsiz Kargo Kampanyası

Dekoratif ve şık ürünlerin alışverişlerinin ne kadar maliyetli olduğu bilinir. Bu alanlarda kampanya ya da avantaj çok sık rastlanan bir durum değildir. Odeabank kampanyaları arasında yer alan bir kampanya ile şimdi www.sosyopix.com adresinden alışveriş yapmış olduğunuzda hem indirim, hem de kargo fırsatı elde edebiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Sosyopix kampanyaları ile Odeabank müşterilerinin tamamı yapmış oldukları tüm kategorilerde ki alışverişlerde toplam fiyat üzerinden %20 indirim kazanabilecekler. Ayrıca yapılan alışverişler için herhangi bir kargo ücreti de alınmayacaktır. Kargo kampanya kapsamında tamamen hediye olacaktır. Kampanya sadece www.sosyopix.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Odeabank müşterileri yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için yapmanız gereken tek şey Odeabank’ın mobil uygulamasını indirerek giriş yapmanızdır. Bu işlemi yaptığınızda kampanyadan yararlanabilme şansınız olur.

Kampanyadan Nasıl Yararlanacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak için akıllı telefonlarınıza Odeabank’ın mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip, giriş yaptıktan sonra kampanyalar bölümünde indirim kodunu göreceksiniz. www.sosyopix.com adresinde alışverişi yapıp ödeme sayfasına gelmiş olduğunuzda indirim kodunu gerekli alana girerek indirimi uygulayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu kampanyadan yararlanmak iin bu tarihe kadar hem indirim kodunu almalı, hem de kullanmalısınız. Ayrıca kampanya 500 kişinin katılımı ile sınırlıdır. Kampanya tarihi dolmasa bile katılan sayısı 500’e ulaşmış olduğunda kampanya otomatik olarak durur.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı olarak başlayan bu kampanyada kaç kredi kartı ya da hesabınızın olduğunun önemi olmadan herkes bu kampanyadan eşit şekilde yararlanabilir. Bu kampanyadan herkes sadece bir defa yararlanabilir. Doğal olarak indirim kodları da tek kullanımlıktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.