Nuvo'ya Özel Gap.com.tr Adresinde Yüzde 20 İndirim Kampanyası | Kampanya Bulucu

Nuvo’ya Özel Gap.com.tr Adresinde Yüzde 20 İndirim Kampanyası

Nuvo’ya Özel Gap.com.tr Adresinde Yüzde 20 İndirim Kampanyası

Yapı kredisi ile internet bankacılığı hizmeti veren Nuvo, müşterilerine sunduğu avantajların yanı sıra birçok kampanya ile de müşterilerini mutlu ediyor. Şimdi Nuvo kampanyaları ile GAP’tan %20 indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu banka kampanyası ile kampanya tarihleri arasında www.nuvo.com.tr adresine giriş yapan müşteriler, oldukça ünlü bir marka olan GAP markasının internet sitesi olan www.gap.com.tr adresinden 150 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda %20 indirimden yararlanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Nuvo müşterileri için geçerlidir. Kampanya Nuvo’ya özel olduğu için Yapı Kredi müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanya için sadece hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Giriş yapmadan kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir SMS gönderimi ya da kampanyaya kayıt işlemi yapmanıza gerek yok. Kampanya tarihleri arasında www.nuvo.com.tr adresinde ki hesabınızı açıp, kampanyalar bölümünde ilgili kampanya için verilen kampanya kodunu almanız yeterlidir.

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Almış olduğunuz kampanya kodunu yine kampanya tarihleri arasında www.gap.com.tr adresinde kullanabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra sepete en az 150 TL’lik ürün ekledikten sonra, ödeme adımında ilgili yere kampanya kodunu yazarak indirimi anında uygulayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Aralık tarihinde başlayan bu giyim kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında kampanya kodu alınamaz ve alınmış olanlar da kullanılamaz.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya internet sitesi üzerinden yapılan bütün ürün ve kategori alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında indirimli olarak aldığınız ürünün teslimat şartları ve hakları standart ile tamamen aynıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ