Nuvo'dan Şubat Ayına Özel 50 TL Puan Hediye | Kampanya Bulucu

Nuvo’dan Şubat Ayına Özel 50 TL Puan Hediye

Nuvo’dan Şubat Ayına Özel 50 TL Puan Hediye

İnternetin kullanım alanının gelişmesinden dolayı bankalar da bu duruma uyum sağlamak için yeni internet bankacılığını geliştirdi. Yapı Kredi güvencesi ile hizmet sunan Nuvo da bu bankalardan biri. Üstelik şimdi Nuvo kampanyaları ile daha avantajlı bankacılık hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Yapı Kredi kampanyalarından tamamen bağımsız ve farklı olan Nuvo kampanyaları, Şimdi Nuvo TL Card’ı olanlara alışveriş için bir fırsat sunuyor. Bu kampanya ile belirlenen sektörlerde ve tarihlerde tek seferde 100 TL ya da daha üzeri bir alıveriş yapmış olduğunuzda 10 TL Puan kazanırsınız. Üstelik bu kampanya ile 50 TL’ye kadar puan kazanabilme şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Nuvo TL card kullanıcılarının katılımına açıktır. Yapı Kredi’ye ait kredi kartları ve banka kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olduğu için ticari ve kurumsal kartlar da bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında, Yapı Kredi üye işyeri olması şartı ile belirlenen sektörlerde tek seferde en az 100 TL’lik harcama yapmanız kampanyaya katılmanız için yeterlidir. Aynı gün aynı iş yerinden birden fazla 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda sadece ilki kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Şubat tarihinde başlamış olan bu kredi kartı kampanyası 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalılardır. Bu tarihler dışında yapılacak olan alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Kampanya ile ilgili tüm detayları www.nuvo.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ