Nuvo'dan Otomatik Ödeme Talimatlarına 50 TL Puan | Kampanya Bulucu

Nuvo’dan Otomatik Ödeme Talimatlarına 50 TL Puan

Nuvo’dan Otomatik Ödeme Talimatlarına 50 TL Puan

Her bankanın yapmış olduğu otomatik ödeme kampanyalarına Nuvo’da katıldı. Yapı Kredi güvencesi ile online bankacılık hizmeti veren Nuvo, hem daha az maliyetli olduğu için, hem de imkanı daha geniş olduğu için birçok fırsat sunuyor. Şimdi Nuvo kampanyaları ile sadece otomatik ödeme talimatı vererek 50 TL değerinde puan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu banka kampanyası ile kampanya tarihleri arsında düzenli olarak ödediğiniz fatura veya diğer ödeme talimatlarında her talimat için 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL puan kazanabilirsiniz. Üstelik HGS talimatları da bu kampanyaya dahildir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Nuvo müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için bireysel vadesiz mevduat hesabından talimat verilmelidir. Diğer hesap türlerinden ya da bireysel olmayan kredi kartlarından verilen talimatlar bu kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için talimatları vermeden önce kampanyaya kayıt olmak gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra bireysel kredi kartı ya da bireysel vadesiz mevduat hesabından vereceğiniz her talimat kampanya kapsamına alınacaktır. Talimatı hangi kanal aracılığı ile verdiğinizin bir önemi yok.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyaya kayıt olmak için cep telefonundan kayıt mesajı göndermek gerekecektir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TALIMAT yazıp, bir boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numarasını da ekleyerek 4470’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra vereceğiniz talimatlar kampanya kapsamına girecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 10 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, daha sonra da talimatları da vererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ