Kampanya Bulucu

Nuvo’dan Otomatik Ödeme Talimatına 50 TL Puan

Her banka ve kredi kartının yapmış olduğu otomatik ödeme kampanyaları artık internet bankacılığında da var. Yapı Kredi güvencesi ile hizmet veren Nuvo ile verdiğiniz talimatlarla 50 TL’ye kadar puan kazanabilme şansınız var.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Nuvo kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Yapı Kredi kredi kartından ya da Vadesiz TL hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vermiş olduğunuz zaman talimat başına 10 TL puan kazanırsınız. Bu kampanya ile toplamda 50 TL puan kazanabilme şansınız var.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Yapı Kredi kampanyalarından Yapı Kredi ya da Nuvo müşterisi olan herkes yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Nuvo Mobil Bankacılık ya da internet bankacılığı aracığı ile otomatik ödeme talimatı vermektir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri arasında ilk olarak kampanyaya kayıt mesajı göndermeli, daha sonra mobil bankacılık ya da internet bankacığı aracılığı ile talimat vermelisiniz. Kampanyaya kayıt için telefonunuzun mesaj bölümüne TALIMAT yazıp, bir boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numarasını yazıp 4470’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra talimatları verebilirsiniz.

Bu kampanya ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ağustos ayına özel olarak başladığı için 1 Ağustos’ta başlayacak ve 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olmalı ve talimatları vermelidir.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Bir Şey Var Mı?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için 1 Ağustos ile 30 Eylül 2015 tarihleri arasında en az bir kere ödeme yapılmış olması gerekir ve talimatın 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olması gerekir. Mevcut talimatları iptal edip, yeniden vererek bu kampanyadan yararlanamazsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.