Nuvo'dan Masrafsız ve Şubesiz Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Nuvo’dan Masrafsız ve Şubesiz Kredi Kampanyası

Nuvo’dan Masrafsız ve Şubesiz Kredi Kampanyası

Yapı Kredi güvencesi ile internet bankacılığı hizmeti veren Nuvo, şimdi tüm müşterilerine avantajlı ve zahmetsiz bir kredi imkanı sunuyor. Şimdi Nuvo kampanyaları ile şubeye gitmeye gerek kalmadan ve masraf ödemeden kredi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile 1.000 TL ve 10.000 TL arasında kredi çekebilme şansınız bulunur. Masrafsız olan bu kredi için 36 aya kadar vade yapabilme şansınız vardır. Fakat Yapı Kredi kampanyaları ile verilen Nuvo kredileri 75.000 TL’ye kadar çıkabilir. Bu sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Nuvo müşterilerinin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan ve Nuvo müşterisi olan herkesin kampanya için başvurma hakkı vardır. Fakat başvuran herkese kredi çıkmayabilir. Yapı Kredi bankası müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için banka şubelerine gitmenize gerek yok. www.nuvo.com.tr adresinden online olarak başvuru yapabilir, krediniz onaylandığında direk olarak hesabınıza parayı alabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yapmış olduğunuzda “Başvurular” sekmesine tıklayıp, daha sonra da “Başvuru Sorgula” kısmından “Kredi Kullan” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Ne Zaman Katılabilirim?

Kampanya için herhangi bir tarih ve zaman sınırlaması yapılmamıştır. Kampanyaya istediğiniz zaman, istediğiniz gün ve 24 saat boyunca başvuru yapabilme şansınız bulunuyor. Onaylanmış olan kredilerinizi ise saat 02:00 ile 21:30 saatleri arasında istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kredinin Detayları Nelerdir?

Bu kampanya kapsamında çekmiş olduğunuz ihtiyaç kredisinin faiz oranı %1,35’tir ve aylık maliyet oranı da ortalama olarak %1,77 olacaktır. Bu koşullar altında 24 ay vade ile alacağınız 5.000 TL kredinin aylık ödemesi 253,11 TL olacaktır. 36 ay vade ile 10.000 TL çekmeniz durumunda ise aylık ödemesi 368,79 TL olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ